funko fusion

Strzelanki TF2 for free

Od przedwczoraj Team Fortress 2 jest darmowy. Można go pograć przez steam. I grać legalnie na publicznych/prywatnych serwerach tej gry.
Pisze ten temat nie po to by poinformować o tym. Bo każdy kto ma steam to powinien juz o tym wiedzieć.

Przechodząc do sedna sprawy.

Czy waszym zdaniem Valve słusznie uczynił udostępniając tę wspaniałą grę za darmo gdzie gra ta warta była jeszcze tydzień temu 50 zł. I jak Valve podziękował graczom za zakup tej gry wcześniej? Dał badziewną czapkę.

Według mnie to troche za mało. Sam kupiłem tą gre. A teraz jakieś dziecko które ściągnie tą gre za darmo ma mieć podobne zezwolenia w tej grze.
Co prawda oprócz czapki dostaliśmy większy plecak. Ale to jak dla mnie za mało.

Tak zwane konto premium, które mają posiadacze tej gry (wcześniej kupione za 50-100 zł) jest jakąś fikcją. Gdyż po zakupie najtańszego produktu z sklepu tf2 aktywowane jest konto premium dla zwykłego darmowego gracza.

WTF?!

Jakie jest wasze zdanie. Wiem że na tym forum nie ma nawet 5 graczy tej gry. Ale polecam ją. Gdyż jest darmowa.
Może Matti wkońcu coś z tym zrobi i załatwi serwer do tej wspaniałej gry.

pozdrawiam

Wybacz, musiałem. :D //Nietzsche
 
Ruch valve jest dość ciekawy. Albo gra traciła na popularności albo planują coś innego.
W każdym razie przechodzenie z płatnej do darmowej gry trochę mija się z celem. Jest to trochę na fair wobec tych którzy tak na prawdę przyczynili się do sukcesu gry czyli graczy.
Co do serwera, w planach mam załatwienie go na rzecz GB jednak z racji tego, że GB nie jest słitaśną siecią serwerów cs-mamskila czy inne babyjagi nie możemy znaleźć dobrego sponsora...
 
W TF2 grałem tylko przez 2 dni kiedyś, gdy był darmowy weekend. Jakoś mnie specjalnie nie zachwyciło, ale to pewnie dlatego że nie miałem okazji poświęcić jej więcej czasu. Postaram się to niedługo nadrobić. :D
 
Zachęcam do gry.
TF2 nie jest typową strzelanką. Indywidualności spychane są na 2 tor. Praca zespołowa się liczy.
Np razem z kumplem (Damian <3 - Matti wie jaki ;D ) karamy sold/medic na krytach. :D

A co do wypowiedzi Mattiego to powiem tylko jedno.
Ruch nie jest ciekawy. Jest zły. Co prawda liczba graczy zwiększyła się i to ogromnie. Ale jakim kosztem.
Tak samo Valve mogło by wprowadzić darmowego cs 1.6 lub source. Ale te gry były/są bardziej popularne. Gdyż w nich samemu można wygrać rundę. A w TF2 już nie. A wiadomo, początkujący gracze nie umiejąsię dogadać i wolą grać solo (nie współpracować). I dlatego się zniechęcają.

ps. Wczoraj na pewnym serwerze (zapełniony) jedynymi graczami "premium" byliśmy ja i Kumpel. Po czym stwierdzam? Bo każdy otrzymywał podstawowe achievementy (osiągnięcia). I co rusz było słychać jak snajper na swoją broń mówił AWP oO ;d
 
Dobra jutro przygotuje listę hostingów posiadających tą grę. Przez ostatnich 5 dni powstało dużo serwerów i non stop pełne. Jeśli gb chce mieć serwer tej gry to radzę się spieszyć póki ludzi z darmowego przybywa.

A co do ruchu, to mam mieszane uczucia, bo gra była wydania 50zł (ja dałem 20zł za całego Orange Boxa). TF2 ma jednego z najlepszych supportów non stop wychodzi update. Valve dba może nawet bardziej niż Blizzard o swojego WoWa. A czemu zrobili darmowe no nie było dużo graczy. W Polsce przez Uberupdatem, w którym wprowadzono Free to play było 5 serwerów które były zapełnione. Dziś jest ich już 16, a wczoraj było 10. Więc jak widać ludzie z darmowego przybywają. Lepiej od razu spróbować znaleźć sponsora, bo niektórzy grają na próbę, a gra im się nie spodoba.

Co do gry mogę prowadzić mini portal, konfiguracja? nie trudne wszystko oparte jest na sourcemodzie.

Gra czym może się nie podobać?
Jak gra się samemu to się szybko nudzi.

Ja przeważnie gram z macanem, no i zawsze w top3 jakoś jesteśmy;p

Jutro dokończę mój esej.
 
Pobrałem grę (zawsze bierz co dają) i powiem szczerze, że spodobała mi się :P fajna bajkowa grafika, rozgrywka niczego sobie, ogólnie lajtowe, a co do ruchu z wydaniem za free to jednak myślę, że to trochę nie fair wobec graczy którzy kupili grę ale to tylko moje zdanie. Fajnie by było gdyby GB miało serwer TF2 :P (tylko nie za dużo slotów, bo lagi mam przy większej jadce).
 
Shark jak chcesz grać z nami to zapraszam. Dodaj mnie na moje konta steam:
255252
paczek910
To na ts3 możemy zrobić Ci małe wprowadzenie do gry;p

Ps. Nie daję itemów^^
Ps2. Wysłałem mattiemu listę hostingów posiadających tą grę.
 
Back
Do góry