funko fusion

Test Drive

T

TheVolmen

Gość
Witam ! mam pytanie czy jest jakis sposób w grze Test Drive Unlimited na wyłaczenie błysczenia i usunieca troche dzrzew i roślin poniewarz gra chdzi w miare dobrze ale jak dla mnie nie jest to pożądany efekt
 
Jest taka możliwość lecz ja teraz Ci dokładnie nie powiem wiem ze w folderze z gra trzeba usunąć jakieś pliki i radzę Ci je zapisać zanim usuniesz, bo w necie nie znajdziesz ich jak będziesz chciał mieć znów liście itp. Może Ci ktoś tutaj powie jaki plik trzeba usunąć, ale radzę Ci poszukać w wujku google tam będzie to ładnie opisane.
 
To z liśćmi to już dawno zrobiłem kiedys był taki poradnik że można było usuwac rosliny i drzewa ale w wujku google nie moge tego znaleść pomoże ktos
 
1. Zmień nazwę folderu Details (#:\...\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk) na Bak_Details. Usunie to latające po wyspie śmieci takie jak liście, gazety i inne duperele. ( chyba ze o tym mowa powyzej )

2. UWAGA! Ten trik może być uznany za cheat! Nie wywala gry itp. ( czyli nie graj na tym w multi )
Aby USUNĄĆ ruch uliczny zmień nazwę folderu Traffic (#:\...\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Vehicules) na Bak_Traffic. Ułatwi to grę i wzrośnie poziom FPS.

Poza tym radze pokombinowac z kamerami, na niektórych będzie Ci lepiej działac na niektórych gorzej ( najgorzej jest z kokpitu )
 
Dobra Dziekuje ale wszystko co napisaliście już maiłem zrobione . Wystarczyło zmniejszyc troszke grafike i chodzi miud malina :p
 
ja chciałbym dodać że usunąłem ruch uliczny i nie zapisałem pliku :D Teraz jak gram na multi to mnie od czitów czasem wyzywają :/
 
Heh dobre ale wiesz że możesz dostać bana i przechodzić od nowa gre ? . A mam pytanie czy ty też posiadasz koma z epoki lodowcowej ?
 
Back
Do góry