funko fusion

Terrorist Takedown 2 - problem z uruchomieniem

  • Thread starter Thread starter Lelek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
L

Lelek

Gość
Witajcie,

mam identyczny problem z dwoma grami, mianowicie Terrorist Takedown 2 oraz The Stalin Subway. Chodzi o to, że po kliknięciu w ikonkę gra "rozdwaja się" na dwa okienka - w małym widzę intro gry, które odtwarza się do końca, a potem nic, czarny obraz; natomiast w dużym oknie, wielkości ekranu, pozbawionym krzyżyka, tylko białą planszę.
Usunięcie intra z plików gry nic nie dało. Dużego okna nie można wyłączyć, pomaga tylko ponowne włączenie komputera. Po prostu nie ma możliwości uruchomienia tej gry!

Mój komp:
Płyta główna - Gigabyte GA-945GCM-S2L
Dysk twardy - Gigabyte GF GTX 440
Pamięć - HD Seagate 500 GB 16 MB SATA III
Procesor - Intel Core 2 CPU E7600 3.06 GHz
Grafika - NVIDIA GeForce GTX 460 SE
System XP
a więc wyprzedza o lata świetlne wymagania sprzętowe tych gier!
Oczywiście mam oryginały! <3

Błagam pomóżcie!
Pozdro.

/battle
 
Tak, nawet mi polecono na innym forum konkretne stery, ale nic to nie dało.
 
Przykro mi, że masz problemy z uruchomieniem tych gier. Twoja konfiguracja sprzętowa rzeczywiście wydaje się być więcej niż wystarczająca. Skoro usunięcie intra z plików gry nie pomogło, spróbujmy kilku innych kroków, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu:

### 1. Tryb Zgodności
Spróbuj uruchomić gry w trybie zgodności z wcześniejszą wersją systemu Windows:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę gry i wybierz "Właściwości".
- Przejdź do zakładki "Zgodność".
- Zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z:" i wybierz np. Windows 98/Me lub Windows 2000.
- Kliknij "Zastosuj" i "OK", a następnie spróbuj uruchomić grę ponownie.

### 2. Uruchomienie jako Administrator
Upewnij się, że uruchamiasz grę jako administrator:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę gry.
- Wybierz "Uruchom jako administrator".

### 3. Aktualizacja Sterowników
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej (NVIDIA GeForce GTX 460 SE):
- Odwiedź stronę NVIDIA i pobierz najnowsze sterowniki.
- Zainstaluj je, a następnie uruchom ponownie komputer.

### 4. DirectX i Inne Biblioteki
Upewnij się, że masz na swoim komputerze zainstalowaną najnowszą wersję DirectX odpowiadającą wymaganiom gry.
- Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję DirectX ze strony Microsoft.
- Sprawdź też, czy nie brakuje ci żadnych innych bibliotek czy frameworków (np. Microsoft Visual C++ Redistributable).

### 5. Zmiana Rozdzielczości
Czasami gry mają problem z określonymi ustawieniami rozdzielczości. Spróbuj uruchomić grę w innej rozdzielczości:
- W plikach konfiguracyjnych gry (często znajdują się w folderze instalacyjnym gry) zmień ustawienia rozdzielczości na zgodne z Twoim ekranem.

### 6. Wyłączenie Programów w Tle
Czasami inne programy działające w tle mogą powodować konflikty. Spróbuj wyłączyć niepotrzebne aplikacje przed uruchomieniem gry.

### 7. Ponowna Instalacja
Spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować gry, upewniając się, że proces instalacji przebiegł bez problemów.


Mam nadzieję, że te kroki pomogą Ci rozwiązać problem. Powodzenia i daj znać, czy coś zadziałało!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry