funko fusion

Inne gry Telewizja net

  • Thread starter Thread starter Kaneshakrk1129
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

Kaneshakrk1129

Gość
Witam wszystkich,
Pytam oczywiście czysto hipotetycznie, czy jest w internecie darmowa telewizja? Czy na przykład można by oglądać telewizję bez opłacania żadnych abonamentów, żeby była jasność nie chodzi o arabskie kanały gdzie brodacze w turbanach na okrągło prowadzą wiadomości, tylko przykładowo telewizję polską czy jakieś inne kablowe kanały. Podobno są takie oferty firm, strony internetowe, czy ktoś może coś polecić?
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
 
Witaj. Nie spotkałem się z tym, żeby darmowa telewizja była w internecie. Telewizja w internecie dostępna jest za darmo tylko przez krótki czas, a potem za niewielką opłatą. Bezpłatne są jedynie kanały z wiadomościami lub sportowe.
 
Ja tez nie spotkałam się z zupełnie darmową telewizją, a przynajmniej na legalnych stronkach.
Wiem, że są strony na których zupełnie legalnie możesz oglądać filmy, seriale, dokumenty i bajki (jeśli masz szkraba), ale nie mają zupełnie darmowej oferty.
Jakaś część jest bezpłatna, a za resztę trzeba uiścić opłatę (sms lub przelew).
Z takim rozwiązaniem przynajmniej ja się spotkałem.
 
Witam,ja osobiście się nie spotkałem z całkowicie darmową telewizją.Zazwyczaj tylko część jest bezpłatna a reszta niestety płatna.
 
Wiesz, że za darmo nic nie ma więc naprawdę takiej tv nie znajdziesz w sieci. Jest telewizja ale płatna, można odpowiednie pakiety kupić i wtedy ma się fajne przeboje kinowe oglądać w naprawdę bardzo dobrej jakości.
 
Darmowe raczej nie są realne, może i będziesz musiał zapłacić tam jakiś abonamencik lub wykupić członkostwo złotą kartą Visa:-) ja filmy i seriale ściągam raczej z sieci, i za to też płacę, także nie sądzę, żeby legalnie i na jawie był taki portal, jak z krainy snu filmowca:-) a dobry pomysł to byłby tak swoją drogą, ale nierealny chyba... na ziemie trzeba stanąć, na ziemię...((((
 
Wszystko da się jakoś obejść , taka jest prwda. Oczywiście , że lepiej nie robić sobie kłopotu... a może raczej stresu przed kłopotami , ale są w sieci rożne rożniste rzeczy , i kto szuka , tan znajdzie;) . Takie z opłatami też są , więc pomijając takie , które są oszustwem i naciągactwem ,to cos opłatowego- legalnego też mozna znaleźć. mam znajomych , którzy korzystają.
 
Back
Do góry