funko fusion

Przeglądarkowe Tanki Online – Darmowa strzelanka MMO

Nowy%2Bobraz%2Bmapy%2Bbitowej%2B%25282%2529.bmp

Tanki Online
to darmowa strzelanka Online w której dostajemy własny czołg i możemy walczyć z innymi graczami. Gra działa na przeglądarce więc nie trzeba nic instalować, wystarczy założyć konto. Mechanika i ogólne zachowanie się czołgów jest realistyczne,zależnie od wybranego wyposażenia, które można ulepszać, modyfikować, a nawet zmieniać jego kolor czy kamuflaż.
Można zmienić klasyczne działo na wyrzutnie pocisków a nawet miotacz ognia. Możliwości jest naprawdę dużo co pozwala stworzyć unikalny czołg.
Cztery tryby walki, każdy na każdego, Zdobycie flagi, przejęcie punktu i drużyna na drużynę, dla każdego coś dobrego;)

Gra chodzi płynnie żadnych lagów nie ma, sami Polacy bo właśnie otworzyli polski serwer!

Tanki Online: http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_20.html
 
TankiOnline? Pierwszy raz słyszę o takiej grze, no ale nie ma co się dziwić. Graficznie do WoT'a w ogóle nie podobna, interfejs nie jest aż tak przejrzysty na jaki powinien się wydawać. Z racji tego, że nie gram w WoT'a tak często, to za bardzo nie mam co mówić o grze typu czołgi :P

Odpaliłem, pograłem z 10 min. i mi nie przypadła do gustu. Większego crappa nie widziałem, tania podróbka, jedynym plusem tej gry może być optymalizacja :) Nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał w to grać dłużej niż pół godziny.
 
Po prostu fajna strzelanka z łatwym dostępem i można w to grać ponad "pół godziny" bo sam mam już kilka godzin zabawy za sobą, nie wspominając moich znajomych z facebooka z którymi razem się pojedynkujemy, albo "polujemy watahą" na innych graczy ;)
 
Back
Do góry