funko fusion

Inne gry Tanie gry

  • Thread starter Thread starter tomasz.góral
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

tomasz.góral

Gość
Polecam tą stronę, można znaleźć wiele ciekawych tytułów w naprawdę niskich cenach, choćby Mortal Kombat X za 46,07 zł czy Fifa15 za 64,93 zł. Nie jest to żaden scam, serwis jest całkowicie zaufany, możecie poczytać opinie w internecie. Promocja trwa tylko przez weekend. https://www.g2a.com/r/tani-weekend
 
Witam, wiem, ze to zly watek, ale nie moge nigdzie znalezc wlsciwego. Mam pytanie ostatnio kupilem dwie uzywane gry(oryginalne) Max Payne 3 i Crysis'a 3 no i nie moge ich aktywowac bo klucze juz byly uzyte. Jest moze jakis sposob zeby zainstalowac je w trybie offline? Mi nie chodzi o gre przez neta, a tylko i wylacznie o zagranie trybu fabularnego. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
 
Ja też dokładnie kupuję takie gry na pleja za jednego zeta :D nie wiedziałem, że na forum też ktoś w podobnym stylu też to będzie kupował. No trochę się zdziwiłem i trochę akurat mnie to zafascynowało. W sumie mi się to podoba i w sumie propsy dla Ciebie gościu a strona niezła :)
 
Witam, wiem, ze to zly watek, ale nie moge nigdzie znalezc wlsciwego. Mam pytanie ostatnio kupilem dwie uzywane gry(oryginalne) Max Payne 3 i Crysis'a 3 no i nie moge ich aktywowac bo klucze juz byly uzyte. Jest moze jakis sposob zeby zainstalowac je w trybie offline? Mi nie chodzi o gre przez neta, a tylko i wylacznie o zagranie trybu fabularnego. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
Niestety, te gry są tylko online - tzn. wymagają aktywacji online. Zakupiłeś niestety nic nie warte płyty. Jedyna metoda zmienia twoją grę w nielicencjonowaną, piracką kopię. Niestety, pozostaje Ci zakupić ponownie te gry, nawet same klucze Steam/Origin.
Takie czasy, że teraz nic nie warte są płytki, bez kodu gry nie zainstalujesz...
 
Kod jest unikalny i jedyny. Musisz się z tym właśnie pogodzić czy Ci się to podoba czy Tobie się to nie podoba. Wszystko inne da się na pewno spiracić i wszystko inne na pewno można zhakować :D kodu oryginalnego się nie da i przede wszystkim producenci gier o tym wiedzą i w ten sposób się zabezpieczają.
 
Jakby jeszcze dało się kod skrakować to już byłaby bajka. Ekipa Skidrow jak myślicie chyba próbowała już coś takiego zrobić ? Pewno z marnym skutkiem i pewnie nie rozkminili tego. Nie było łatwo. Bo to już w grę chodzi kod, który jest mieszanką znaków i cyfr.
 
Jakby jeszcze dało się kod skrakować to już byłaby bajka. Ekipa Skidrow jak myślicie chyba próbowała już coś takiego zrobić ? Pewno z marnym skutkiem i pewnie nie rozkminili tego. Nie było łatwo. Bo to już w grę chodzi kod, który jest mieszanką znaków i cyfr.
Mimo, że nie popieram cracków, wykorzystywanych w 99% do piracenia gier, powiem Ci jedną informację. Mortal Kombat X można było bez problemu pobrać z sieci, razem z crackiem już praktycznie kilka dni po premierze. I tak - ekipa Skidrow wypuściła cracka, razem z DLC. Śledzę dosyć uważnie scenę crackerów na PC i homebrew na konsolach. Jednak kolega powyżej legalnie zakupić i pograć w te gry legalnie. Po co płaciłby więc pieniądze, za posiadanie i tak nielegalnej kopii gry?
 
Co ma do tego twoje polecenie..OMG -.- No z tym Mortal Kombat też mi się coś obiło o uszy..Pamiętacie sytuację, że wyżej wspomniana ekipa SKIDROW nie mogła poradzić sobie z crackiem do FIFY 14. Ludzie pisali różne informację typu - dostępny crack powoduję czerwone kartki za lekki faul itp ;)
 
ja zawsze na allegro wpisuje steam automat :D
zawsze jakieś keye za mały sos można nabyć.
trafiłem tomb raider za 12 zł, mafię 2 za 10 zł - także można :D
 
Back
Do góry