funko fusion

MMORPG [Taktyki] Baradin Hold

D

Dodatek

Gość
occuthar.jpg
Occu'thar jest bossem który pojawił się wraz z nowym contentem (tier 12) w Baradin Hold.

UMIEJĘTNOŚCI :
- Focused Fire - 35k DMG co 1 sec. dla wszystkich w obrębie 12yd.
- Searing Shadows - 10500 DMG dla wszystkich osób w raidzie znajdujących się przed bossem (60 stopni zasięgu) i zwiększony Shadow DMG o 100% przez 30 sec.
- Gaze of Occu'thar - 6k DMG co 1 sec. przez 10 sec.
- Occu'thar's Destruction - po 10 sec. 25k DMG w cały raid OD 1 OKA.

TAKTYKA :
1 FAZA:
Rozstawiają się tankowie - jeden po lewej stronie drugi po prawej. Gdy któryś z nich otrzymuje debuffa drugi aggruje bossa na siebie. Boss trzymany jest tyłem do raidu przez co Searing Shadows aktywne jest tylko na tanku.
Wszyscy po za nimi muszą uważać na AoE Focused Fire. Ważne jest, żeby nikt nie stał w wyznaczonej do 2giej fazy strefie.

2 FAZA (oczy):
Pojawiają się oczy occu'thara. Wymieniona przeze mnie wcześniej stefa w tym momencie jest miejscem w które udaje się cały raid i wybije wszystkie oczy czym tylko może. Ważne, żeby jak najwięcej padło w przeciągu 10 sec. w przeciwnym wypadku czeka nas Wipe.

Po 2 fazie następuje 1 i tak w kółko

Skład 10:
2 tank
6 dps
2 heal

Skład 25:
2 tank
17-18 dps
5-6 heal



Taktyka by baniasso<br /><br />-- 29 gru 2011, 21:07 --<br /><br />
Argaloth.png
ARGALOTH

Pierwszy boss w Cataclysmowym Baradin Hold.Od siebie powiem tak.Widziałem walki o wiele trudniejsze i spokplikowane wczytaj się w to co piszę,a boss będzie banalny. Cała walka nie może trwać więcej niż 5 minut po tym czasie boss dostaje Enrage i instant wipe.Potrzeba bedzie dwóch tanków i dwie grupy.W każdej jeden tank.W grupie z Main tankiem niech stoi większość mele dps.

Czary Bossa :
1.Consuming Darkness-DoTka zakładana na losowego gracza,która co 15 sec zadaje obrażenia.Natychmiastowy dispell niezbędny.
2.Fel Firestorm-Desz kul ognistych spadających z góry pozostawiający na ziemi plamy ognia te zaś zadawają spore obrażenia.Taki desz będzie pojawiał się dwuktrotnie na pół metku i końcówce walki ten drugi będzie znacznie trudniejszy bo niemal całą ziemia będzie w ogniu.
3.Meteor Slash-Nakładany na losową grupę czar.Tank z kolejnej grupy bierze na siebie bossa do momentu,aż spell nie zejdzie.Spell zwiększa zadawany dmg przez Ogień.

Jak bić, by zabić i nie być zabitym?
Tak jak pisałem są dwie grupy jedna po lewej druga po prawej.W momencie gdy jedna grupa bedzie miała na sobie spell Meteor Slash tank z drugiej grupy agruje bossa do momentu,aż spell nie zejdzie.Dispelujemy z graczy Consuming Darknes.W trakcie Fel fire storm biegamy po sali i nie wchodzimy na ognistą ziemię po skończeniu tego szaleństwa znow formujemy grupy.No i oczywiscie Heal nie ma prawa spać,a dps ownić DmG bo przecież mamy 5 min do Enrage.Gdy boss ma 30 % shamek daje BL.Aury,totemy i wszystko co sie da na fire resist
 
Back
Do góry