funko fusion

Szukam strategii

L

Losdamiano

Gość
Pragnę zakupić strategię, podajcie mi jakieś ciekawe pomysły, mam tylko 2 warunki:
- gra musi być dostępna na steam,
- gra w wszystkimi dodatkami (jeśli są oczywiście) nie może być zbyt droga.

Gra nie ma być nowa, może mieć roczek/2/3.
 
@up miałem go na steam, ale wolałem sprzedaż, zbyt szybko mi się znudziła jak grałem dawno.
 
Rozumiem, że szukasz ciekawej strategii na Steamie, która nie jest najnowsza, ale wciąż warta uwagi. Oto dwie propozycje, które mogą cię zainteresować:

1. Age of Empires II: Definitive Edition
- Ta gra to remaster klasycznej strategii czasu rzeczywistego, która oferuje odświeżoną grafikę i zawartość dodatkową.
- W „Definitive Edition” znajdziesz wszystkie dodatki i kampanie, które znacząco przedłużają czas gry.
- Regularnie można znaleźć tę grę w promocjach, co sprawia, że jest przystępna cenowo w pełnym zestawie.

2. Civilization V Complete Edition
- „Civilization V” to turowa gra strategiczna, która daje graczowi możliwość budowania i zarządzania imperium przez wieki.
- „Complete Edition” zawiera wszystkie wydane dodatki i pakiety DLC, oferując pełne doświadczenie gry.
- Biorąc pod uwagę liczne obniżki cen na Steam, możesz zdobyć ten zestaw za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Obie gry są wysoko oceniane przez graczy i oferują mnóstwo zawartości, co sprawia, że są świetnym wyborem na długie sesje strategiczne.
 
Back
Do góry