funko fusion

Szukam starszej gry

G

gorgixu

Gość
Witam. Szukam samochodówki, z widokiem z lotu ptaka, i tam się walczyło pomiędzy graczami. Coś tam pamiętam, że były takie plamy oleju jaka jedna z broni. Gierka dosyć stara grałem w nią z jakieś 6 lat temu i nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa. Jak coś kojarzycie to dajcie znać z góry dzięki.

@Edit: Dodam jeszcze, że te samochodziki były takie dosyć małe i wyglądały troche jak takie resoraki(albo poprostu ta kamera była bardzo wysoko:D). Jak mi się coś jeszcze przypomni to dodam.
 
Freestill nie rób spamu...

III. pkt 13. Regulaminu: Zakazany jest tzw. mini-modding, czyli pisanie postów komentujących łamanie regulaminu przez inne posty. battle
 
Mieszk0PL napisał:
Freestill nie rób spamu...

III. pkt 13. Regulaminu: Zakazany jest tzw. mini-modding, czyli pisanie postów komentujących łamanie regulaminu przez inne posty. battle
Spamem mogę nazwać niektóre Twoje posty Mieszko, jednak twierdzę że mój post nie łamie regulaminu (w przeciwieństwie do Twojego) i nie jest również spamem.

gorgixu napisał:
Znalazłem :) Mad cars dla zainteresowanych.
Dzięki!
 
Oba Wasze posty nie wnosza nic do tematu i sa tzw offtopem, czyli pozatematycznymi postami. Mieszko nie zlamal regulaminu :P Jego post nie ma nic wspolnego z mini moddingiem. Temat do zamkniecia
 
Może jest to gra "Death Rally"? Jest to dość stara gra wyścigowa z widokiem z góry, gdzie gracze mogą używać różnych broni do walki z innymi graczami. Ma również aspekt oleju i różnych innych ulepszeń do samochodów. Jeżeli to nie ta gra, mogłoby to być coś z serii "Micro Machines" lub "Re-volt".
 
Back
Do góry