Pytanie Szukam starszej gry strategia/taktyczna

Witam, przeszukałem już spory kawałek internetu, lecz dalej nie mogę znaleźć. W grę tą grałem 9-7 lat temu. O ile dobrze pamiętam zaczynało się 4 ludźmi (żołnierzami) widok izometryczny albo po prostu z góry, nie wiem czy na pewno ale tytuł był raczej na "S" pisany z kropkami coś w stylu "S.O.A.D." Znalazłem jedynie podobną lecz na pewno nie tą grę "Jagged Alliance" i "Shadow Company". Nie była też ona turowa. Znajdowało się bronie które można było dawać swoim ludziom, wiem że była dość trudna. Podawajcie wszelkie propozycje, będę wdzięczny i przepraszam ale więcej informacji za bardzo nie pamiętam. O i jeśli to coś da to jako pierwszy pojazd znajdowało się Humvee.
 
Ostatnia edycja:
Wybacz ale nie, zapomniałem dodać, że widok z góry i nie typowa strzelanka :P
--- Post updated ---
Przypomniałem sobie jeszcze parę szczegółów, była tam możliwość tworzenia map, oraz w pewnym momencie pojawiał się chyba nieumarły żołnierz. Oraz bronie były odwzorowane dość realistycznie :)
 
Hej. Postaraj się przypomnieć każdy szczegół. Pamiętasz może gdzie toczyła się akcja ? Może coś z linii fabularnej. Pisałeś, że byłeś żołnierzem. Gra o tematyce II wojny światowej albo I ? Jesteś pewnie, że gra podpina się pod strategię? Może to RPG ?
 
Na pewno po II wojnie, gdyż występowały pojazdy takie jak wcześniej wymieniony Humvee. Na pewno dało sie spotkać czołgi. Między misjami można było jedynie zmieniać wyposażenie ludzi którzy przeżyli bądź których się wcześniej zebrało, oczywiście wyposażenie tylko to co również wcześniej się znalazło. Występował także limit amunicji, którą trzeba było znajdować. Gra jest najprawdopodobniej z ok 2004-2006 roku, ale nie wiem ile jeszcze sobie przypomnę ; /
 
Ostatnia edycja:
Przeglądałem dużo encyklopedii, ale żeby nie było, przejrzę jeszcze to co podesłałeś :P i już bliżej APOX'owi niż Sile ognia. Dostawało się tam na prawdę ograniczoną liczbę ludzi do walki na początek, tak jak wspominałem była ich najprawdopodobniej czwórka, jeśli ktoś umarł, nie przechodził do następnej misji :)
 
Hej. Postaraj się przypomnieć każdy szczegół. Pamiętasz może gdzie toczyła się akcja ? Może coś z linii fabularnej. Pisałeś, że byłeś żołnierzem. Gra o tematyce II wojny światowej albo I ? Jesteś pewnie, że gra podpina się pod strategię? Może to RPG ?
A i tak, jest możliwe że może podchodzić pod RPG :)
--- Post updated ---
Jesteś pewny, że nazwa gry było oddzielona od siebie kropkami ?
Nie jestem pewny, pamięć nie taka dobra :D ale wydaje mi się że tak
 
Uważam że można zamknąć temat. Znalazłem już z pomocą kogoś tę grę i jest to S.O.A. "Soldiers of Anarchy" więc wiele się nie pomyliłem z tym tytułem :D ale dziękuję za chęci.
 
Czy gra, o której mówisz, to "S.O.G: Prairie Fire"? Albo może "S.O.Com"?
Są to tytuły, które przychodzą mi do głowy po przeczytaniu Twojego opisu. Jednak obie są dość odmienne od siebie - pierwsza to rozszerzenie do gry "Arma 3", a druga to popularna seria strzelanek na konsole PlayStation.
Jeżeli żadna z tych gier to nie ta, którą szukasz, mogę spróbować pomóc dalej, ale potrzebuję więcej szczegółów.
Jeżeli pamiętasz jakieś inne charakterystyczne elementy z gry, konkretne misje, postaci, rodzaje broni czy nawet rodzaj muzyki, to na pewno ułatwi to dalsze poszukiwania.
 
Back
Do góry