funko fusion

Szukam starej samochodówki

P

Patrykxx88

Gość
Witam szukam starej gry samochodowej miałem ją z gazety nie pamiętam jakiej czy click czy play w każdym razie śmigało się po torach terenówkami i jak miało się dobry czas to zdobywało się sponsora im lepszy sponsor tym team do którego należało się miał lepsze samochody i za każdy wygrany wyścig dostawało się jakieś upgrade wydech itd ... zna ktoś może pamięta ? z góry dzięki i pozdrawiam
 
Offroad?

screamer 4x4 play 2/2005 cd.3

off road 11/02 dodany do play - stawiam na ta gre, ciezko ja znalezc teraz w necie bo jakas nowa gra offroadowa wychodzi :P
 
Screamer 4x4 to raczej nie to, bo tam nie było żadnych sponsorów, tylko uproszczone do zarzygania arcadowe ściganie (nawet nie pozbyli się pozoru, że to konwersja z automatu). Stawiałbym, że chodzi mu jednak o Offroad.
 
Nie ja, a raczej brat. On miał od cholery gier i od czasu do czasu dawał pograć, ale ogółem to dużo pamiętam tych starych tytułów :P
 
Witaj! Rzeczywiście, opisujesz dosyć specyficzną grę, która może przywołać miłe wspomnienia. Spróbuję pomóc. Gra, której szukasz, prawdopodobnie to "1nsane," wydana w 2000 roku przez Codemasters. W grze tej ściga się różnymi terenówkami po zróżnicowanych trasach, a za wygrane wyścigi otrzymuje się nowe ulepszenia. Możesz także zdobywać sponsorów, co pozwala na dostęp do lepszych pojazdów.

Jeśli nie jest to "1nsane," inna możliwa opcja to "Screamer 4x4," również od Codemasters, gdzie koncentrujesz się na off-roadowych wyzwaniach z różnymi terenówkami.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że te propozycje pomogą!
 
Back
Do góry