funko fusion

Szukam starej gry.

A

Akwein

Gość
Witam.
Szukam pewnej gry lecz za dobrze jej nie pamiętam gdyż grałem w nią jak byłem jeszcze mały.
A mianowicie polegałą ona na tym że chodziło sie jakąś postacią, skakało po skałach nad lawą itp..
Pamiętam również że jedną z postaci występujących w niej był jakiś doktor(nie pamiętam czy mieliśmy go uwolnić czy był on naszym przeciwnikiem).
Ogólnie gre na początku pomyliłem z Croc: Legend of the Gobbos gdyż wyglądała podobnie lecz jednak to nie jest to.
Także jeżeli ktoś ma jakieś pomyśły co to mogła być za gra to byłbym wdzięczny gdyby napisął(nie wszystko musi sie zgadzać, tak jak pisałem nie za dobrze pamiętam tą gre)
 
Sonic the Hedgehog?
Pewnie chodzi o Doctora Eggmana /Robotnika

39154-Sonic_the_Hedgehog_(USA,_Europe)-5.jpg
 
Już wiem!
Ta gra to może być Pingwinek Kelvin albo seria Kangurek Kao.
Te gry są gdzieś z okresu nowego milenium i nie wiem czy zaliczyć je do starych.
Z opisu wynika, że to jedna z tych gier, bo opis pokazuje hybrydę obu gier (w Pingwinku masz doktorka, w Kangurku masz lawę)
Ilekroć ta pierwsza była dodawana do wielu magazynów to z drugą mniej osób pamięta.
 
Poszukuję obu części gry Syberia, bodajże Ubisoftu. Kilka lat temu miałem okazję zagrać, miłe przygodówki. Teraz robię własną kolekcję gier i uznałem, że dobrze byłoby je też mieć w zestawie.
 
Poszukuję obu części gry Syberia, bodajże Ubisoftu. Kilka lat temu miałem okazję zagrać, miłe przygodówki. Teraz robię własną kolekcję gier i uznałem, że dobrze byłoby je też mieć w zestawie.
Znajdziesz na Allegro bez problemów.
Jest kilka wydań:
1. Wydanie z CD Action - praktycznie bez problemu do zamówienia, mało warte
2. Wydanie Steamowe - sam kod Steam, bez problemu do zamówienia, mało warte
3. Wydanie z Złotej Edycji - bez problemu kupisz, mało warte
4. Wydanie premierowe - tutaj ciężej trafić, ceny potrafią być 10x wyższe od CD Action/Steam [ok. 90-100zł za 1, II jest ciężej dostępna, ale jest dosyć tania].
Zależy więc kim jesteś:
1. Zwykły gracz - wystarczy edycja CDA/Steam
2. Gracz "muszę grę mieć w pudle" - Złota Edycja wystarczy
3. Kolekcjoner - tylko wydanie premierowe
 
Ja też mogę powiedzieć abyś sobie kupił bardzo szybko z CD Action. Tam znajdziesz to wszystko bardzo szybko na sto procent :) wystarczy jak się dobrze rozejrzysz i wystarczy jak to sobie bardzo dobrze poszukasz ;) więc życzę powodzenia i napisz czy w końcu to kupiłeś.
 
Back
Do góry