funko fusion

Szukam starej gry

D

Dawidx01

Gość
Szukam starej gry z dzieciństwa. Ta gra powstała przed 2010. Ta gra jest osadzona na jakiejś planecie(możliwe, że Mars). Widzimy wszystko z lotu ptaka. Mamy na początku bazę, którą możemy rozbudowywać. Na początku mapy od 1-3 postaci(nie pamiętam ile),później zdobywamy kolejne.W bazie na początku są trzy komputery, które służą do podtrzymywania życia w bazie.Żeby można było w bazie funkcjonować ktoś musi pracować przy komputerach (jedna osoba na jeden komputer, przy pracy są tworzone zapasy środków do życia). Rodzaje komputerów:jedna od tlenu,druga od prądu,a trzecia chyba od żywności ale nie jestem pewien. Poza bazą są ścieżki pomiędzy górami w,których są surowce potwory itp. Żeby wejść w taką ścieżkę trzeba ją albo odblokować albo zdobyć technologie lub nowy poziom.

Przepraszam z góry za to jak napisałem zdania (powtarzają się wyrazy i źle są złożone),może kogoś to razić.

Proszę o pomoc w szukaniu tej gry.
 
Cześć, szukam gdy w którą kiedyś jakieś 15 lat temu grałam z siostrą. Pamiętam że na ekranie widziałam w sumie tylko pistolet bądź karabin, tłem były jakieś lochy, zbierałam punkty za zabicie strażników. Może ktoś pamięta tę grę.
 
Back
Do góry