funko fusion

Szukam starej gry

F

felek

Gość
Witam, szukam pewnej gry, grałem w nią już trochę lat temu i zdaje się jeszcze w demo,
akcja gry toczyła się ja jakimś statku kosmicznym, zaczynało się ją w doku dla statków kosmicznych z bronią białą, wyglądała jak łuk z ostrzami, na pierwszym przeciwniku zdobywało się pistolet laserowy, w grze jest wiele ukrytych schowków z bronią, ukryte przejścia.
nazwy nie pamiętam, było chyba coś w stylu "kingdom"

jeśli ktoś by wiedział co to za gra proszę o napisanie, dziękuję ;)
 
'Trochę lat temu' to znaczy ile? 2,5 czy 10? Gra ściągnięta, od kolegi, czy z jakiegoś magazynu? Gra miała jakąś fabułę czy po prostu trzeba było kłaść po kątach przeciwników?
Opisz trochę samą grę, jak wyglądała, kim sie grało itp
 
no grałem w nią z 10 lat temu myślę, kim się chodziło nie wiem, gra była z widoku pierwszej osoby, gra głównie polegała na wykończeniu przeciwnika, przejście z poziomu na poziom, nie było jakiś pobocznych zadań czy coś w tym stylu.
skąd miałem grę? sam nie wiem, brat ją chyba z jakiejś gazety miał z CLICK albo CD Action, nie pamiętam
 
Bardzo trudno jednoznacznie określić o jaką grę Ci chodzi na podstawie podanych informacji. To może być jedna z wielu gier z gatunku FPS (first-person shooter) lub action/adventure set in space. Niestety, na podstawie dostarczonych szczegółów nie jestem w stanie zidentyfikować konkretnej gry, do której nawiązujesz. Może to być jedna z gier takich jak "Quake", "Doom", "Halo", "Dead Space" czy "Alien: Isolation", ale na podstawie powyższego opisu nie jestem w stanie tego potwierdzić. Proszę o więcej szczegółów, jeśli to możliwe.
 
Back
Do góry