funko fusion

Szukam starej gry strategicznej

  • Thread starter Thread starter Kamillo1345
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

Kamillo1345

Gość
Witam.

Od pewnego czasu rozkminiam jak się pewna gierka nazywała.

Ogl to jest strategia są jednostki ludzie jakieś potwory itp. Zdobywają one exp potem je się ulepsza i tak stopniowo się każdą mape przechodziło. Były też artefakty.

Jedyna różnica polegała na tym że jak się latało po mapie to latało się takim duchem którym magię się rzucało nim się niebiegało latał tak jak kamerą operujemy latając po mapce :P Nw czy dobrze to określiłem :)

Może ktoś z was ma jakiś pomysł? :)
 
Hmm, co do starej gry strategicznej, przypomina mi się tylko tytuł Warrior Kings: Battles
Możesz jaśniej opisać w jakich czasach dzieje się gra (wiem, dziwnie to brzmi )?
 
Właśnie że to nie jest Warrior Kings < w ten tytuł lubie wracać często :) >

Tu jest pies pogrzebany w tą gre pykałem no z klkanaście lat temu i naprawde niewiele z tego pamiętam tylko ten duch ulepszane jednostki i przeróżne stworki do zabijania na drodze :/
 
Znam się trochę na strategiach, ale akurat po Twoim opinie nic mi nie przychodzi do głowy...
 
Niee to nie to.

Dużo tytułów przejrzałem ale sam niemogę tego znaleść. : /
Graficznie mogę powiedzieć że było coś ala warrior kings ale odrobine lepiej to wyglądało .
 
Niestety na tej liście nieznalazłem tego co chciałem choć przy okazji przyłapałem parę fajnych tytułów :P

Dungeon Keeper niee w to nigdy niegrałem
 
Może pamiętasz nazwę jakiejś postaci, jednostki albo nazwę misji? To by bardzo pomogło w identyfikacji szukanego przez Ciebie tytułu. Trochę więcej szczegółów. To był RTS czy turówka? Pamiętasz mniej więcej z którego roku była ta gra (przed 2000 rokiem?) Może kojarzysz jak wyglądało menu główne gry?
 
Z opisu który podałeś, gierka mogłaby przypominać coś z serii "Heroes of Might and Magic" lub "Dungeon Keeper". Obie te serie mają elementy strategii i RPG, z jednostkami które zdobywają doświadczenie i są ulepszane, wraz z artefaktami do znalezienia.

W "Heroes of Might and Magic" operujesz pewnego rodzaju awatarem na mapie, ale są to zazwyczaj postacie, a nie duchy.
Natomiast w „Dungeon Keeper” kontrolujesz rękę, która swoim sposobem przypomina ducha i rzuca czarami.

Jeśli te propozycje nie zgadzają się z Twoim opisem, czy mógłbyś podać więcej szczegółów? Takich jak czas kiedy grałeś w tę grę, czy była to gra 2D czy 3D, itp.
 
Back
Do góry