funko fusion

Szukam starej gry strategicznej

  • Thread starter Thread starter chemical
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
C

chemical

Gość
Witam! Od dłuższego czasu poszukuje gry strategicznej typu age of empires, cossacs. Grałam w nią może w... 2001r? jakoś tak. Pamiętam, że postaciami w tej grze były takie niebieskie stwory, gra była troche infantylna. Po włączeniu, na ekranie była chyba taka stara chatka i właśnie ten niebieski stwór. Budowało się domki i blablabla, jedynym zagrożeniem w tej grze były chyba zwierzęta :?
Niesamowicie zależy ma na znalezieniu tej gry! Będę bardzo wdzięczna!
 
Dzięki, niestety nie ma tej gry na liście :c dodam, że mogłam machnąc się z rokiem, może to było nawet do 2004r? Mam nadzieję, że komuś coś zaświta
 
Witam! Rozumiem, że szukasz gry strategicznej z początku lat 2000., w której grało się niebieskimi stworami. Na podstawie Twojego opisu, myślę, że gra może być The Nations. Jest to strategiczna gra czasu rzeczywistego, w której sterujemy niebieskimi postaciami, a grafika i styl są dość infantylne w porównaniu do innych gier tego typu.

Jeśli to nie jest ta gra, inną możliwością może być Settlers IV, chociaż tam postacie nie są niebieskie, ale gra jest z tego okresu, więc może moje inne opisywanie gry pomoże Tobie w odnalezieniu odpowiedniej.

Mam nadzieję, że to pomoże! Jeśli masz więcej szczegółów, mogę spróbować jeszcze raz.
 
Back
Do góry