funko fusion

Szukam starej gierki o kulkach

Witam.

Jestem w desperacji, aż musiałam założyć tu konto specjalnie dla tego tematu (choć nie zmienia to faktu, że tu zostanę :))

Szukam starej, klasycznej gierki, ze względów sentymentalnych no i moja mama by sobie w to pograła, a o co mnie mama prosi, ja staję na głowie, by to znaleźć.

Chodzi o taką małą gierkę, w której przesuwało się kulki albo pudełka, 2D, wiem, że z labiryntu trzzeba było przesunąć te kulki w inne miejsca, przechodziło się na nastepny poziom. Sterowało się ludzikiem w okularach, a w tle leciały piosenki typu X files, czy Final Countdown i inne stare kultowe... Ktoś, coś może wie?

Z góry dziękuję za wszelką odpowiedź :)
 
Cześć! Opis gry, który podałaś, przypomina mi dość znany tytuł "Sokoban". W oryginalnej wersji gry steruje się człowiekiem, który musi przesuwać skrzynie do oznaczonych miejsc w labiryncie. Choć w oryginalnej wersji Sokobana nie ma chyba kultowych piosenek w tle. Jest jednak możliwość, że opisujesz jakąś modyfikowaną lub zaktualizowaną wersję tej gry.

Jeśli Sokoban to nie jest ta gra, proszę o więcej szczegółów - może to pomóc w jej zidentyfikowaniu.
 
Back
Do góry