funko fusion

szukam pewnej gry chyba platformówki

  • Thread starter Thread starter kasia25sa
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

kasia25sa

Gość
Witam szukam pewnej gry dość starej nie pamietam tytułu. Pamietam że bohaterem był biały ludzik ( lub z biała twarzą trochę jak szkielet). Chodził po ulicy, lub centum handlowym oraz innych lokacjch i za pomoca różnych przedmiotów zabijał ludzi. Chyba walczył z jakąś korporacją ale nie jestem pewna. Będe wdzięczna za podanie tutułu.
 
nie wiem tak mi się jakoś skojarzyło wiem że spora rzeźnia total overdose?
 
z boku. Ludek szedł po ulicy w lewo lub prawo zabijając przechodniów różnymi przedmiotami. ludek był biały taki trochę z twarzy podobny do szkieleta ( a moze to była maska nie pamiętam) Grafika była taka kreskówkowa trochę.
 
podobne ale tamto było kolorowe i miało więcej szczegółów. Pamietam, że tam był sklep gdzie kupowało się broń. Pamiętam, że chodziło się po ulicy i zabijało się ludzi, którzy też próboli nas zabić. Przy zmianie lokacji były takie trójkątny oznaczające przejście.
 
Hateful Chris: Never Say Buy. Pamiętam, że sporo się w to zagrywałem. Klimat był mocno popierdzielony, a czarny humor rozwalał na części.
 
Witaj! Z twojego opisu wynika, że może chodzić o grę „Murderous Pursuits” lub „Hatred”. Obie gry mają elementy, które pasują do twojego opisu. Sprawdź, czy którąś z nich poznasz:

1. Murderous Pursuits – w tej grze gracz wciela się w postać, która poluje na innych w różnych lokacjach, takich jak statek czy centrum handlowe. Sama grafika postaci może pasować do opisu.

2. Hatred – gra, w której głównym bohaterem jest postać z wyglądem przypominającym szkielet. Gra jest dość kontrowersyjna i brutalna, a postać walczy z różnymi przeciwnikami, co mogłoby pasować do opisu.

Sprawdź te tytuły i daj znać, czy któraś z nich jest tym, czego szukasz!
 
Back
Do góry