funko fusion

Szukam pewnej gierki z młodości

P

pansuchar

Gość
Witam:)
Poszukuję pewnej gierki, mianowicie było na ekranie kilka pięter, grało się jakimś murarzem bodajże i murowało się chyba okna rozmieszczone na piętrach, chyba na kolor niebieski, lecz przeszkadzały w tym dziele inni murarze którzy zamurowywali te okna chyba na czerwono:D Była to platformówka o ile pamiętam.
Poproszę o jakiś tytuł:)
 
jakieś 6 lat temu ;p
Nie jestem pewny czy to akurat okna były, być może cegły :D
 
no tak to była jakaś mini gierka pamiętam na płytce, no właśnie tego nie wiem czy okna czy cegły ;p 60% stawiam na cegły :D bo coś mi świta że jak coś czynił z jedną cegłą lub oknem to miał kielnię w łapie i tak machał nią, i jak ten kwadrat był czerwony (po tym jak zamurował jakiś komputer) to tak machał tą kielnią i stawał się niebieski :D i kilka rzędów tych cegieł czy tam okien było :D
 
o rany faktycznie było coś takiego, też w to grałem, pamiętam te kolory ale tytułu ni *****
 
gierka była świetna ;]
@battle
a jak to znalazłeś że to była płytka akurat dołączona do magazynu? może wiesz do jakiego?
 
Cześć! Gra, którą opisujesz, brzmi trochę jak "Wrecking Crew" na platformę NES, gdzie grasz postacią Mario, który jest zniszczony, a twoim zadaniem jest rozbijanie ścian. W grze jest też konkurencyjna postać (Gotoman) która stara się przeszkodzić Ci w zadaniu. Jeżeli to nie to, może opiszesz mi ją dokładniej?
 
Back
Do góry