funko fusion

Inne gry Szukam partnerów

Status
Zamknięty.
S

Squbany

Gość
Witam , wpadłem na fajny pomysł żeby stworzyć serwis dotyczący gier komputerowych dlatego szukam partnerów oraz sponsorów kto mógłby pomóc proszę o kontakt na e-mail : [email protected]
 
Squbany napisał:
Witam , wpadłem na fajny pomysł żeby stworzyć serwis dotyczący gier komputerowych dlatego szukam partnerów oraz sponsorówl

Ha ha ha to mnie gościu rozwaliłeś i prosisz o to na forum o takiej tematyce ? ... Żenujące
 
sponsorów nie tak łatwo znaleźć :) a na pewno nikt nie będzie inwestował w serwis który powstaje albo dopiero raczkuje :)

edit/

widzę, że pisałeś kiedyś podanie o moda. Może je ponowisz? Myślę, że moglibyśmy dać Ci szansę, żebyś zobaczył jak to jest na forum od drugiej strony :D
 
Lepiej nie bo jeszcze się zrazi do bycia odpowiedzialnym za coś - czy tam co innego :<
I nie bedzie chciał mieć swojego forum ;)

uwierz mi chopie ;d
Nie jest łatwo :<


A co do szukania partnerów/sponsorów to nie masz co liczyć :D
Teraz "nowe" fora mają pod górkę z sponsorami (w sumie kiedyś też mieli).
Jeśli nie masz wkładu własnego to możesz zapomnieć o takowym przedsięwzięciu gdyż sponsor nie bedzie szedł w ciemno :D
 
Faktycznie o sponsorów nie łatwo. Na początku musisz poświęcić dużo swojego czasu i trochę własnych pieniędzy. Mimo to życzę powodzenie i może ktoś spadnie Ci z nieba :)


ps. Sniper, żenujące jest pisanie takich komentarzy. On się przynajmniej stara a nie zniechęca innych ;]
 
Akurat Macan przed dłuuuugi czas wiernie towarzyszył Mattiemu jako admin więc wie co mówi.

A prawda jest naprawdę gorzka bo forum pochłania kasę którą teoretycznie zarabia. A co dopiero serwery.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry