funko fusion

Szukam mrocznego RPG

R

Reverso

Gość
Witam,

Na początek chciałem się przywitać. :)

Poszukuję mrocznej gry RPG, z dużą ilością możliwości do co modyfikacji postaci i dużej ilości pancerzy. Miło by było gdyby grało się z 3ciej osoby. Grafika mnie nie interesuje, aczkolwiek chciałbym aby walka była w miarę ciekawa i wygodna (czary, przyjemna walka mieczem etc.) no i wspomniana wcześniej "mroczność". Zależy mi na tym, aby gra była utrzymana w takiej stylistyce, jakieś piekła, straszne zamki, lochy... Coś takiego.

Aczkolwiek jeśli ktoś ma inne ciekawe propozycje to też nie pogardzę. :)

Grałem w:
Wiedźmina
TESy
Dragon Age
Gothic
etc.

Dziękuje za odpowiedzi.
 
Rozważę napewno. Wziąłem się za Planetscape Torment, aczkolwiek można prosić o jakieś propozycje w 3d? Znaczy, kamera z za pleców bohatera, albo coś takiego...
 
Nie za wiele jest takiego czegoś szczerze powiedziawszy. Ogólnie to większość już przerobiłeś. Jest jeszcze Two Worlds, ale jest mierne i niespecjalnie mroczne. Możesz zagrać też w Drakensang dla samego czysto średniowiecznego klimatu.
 
Kup/Pobierz Darksiders/Darksiders 2 Polecam to RPG/Slasher Najlepsza gra w jaką grałem :D
 
Darksiders niedawno przeszedłem, aczkolwiek nie o to dokładnie mi chodzi. Amalura także.
 
A takie pytanie: Z Elder Scrollsów grałeś naprawdę we wszystkie części, czy wszystkie licząc od Morrowinda? Jeśli to drugie, to nie zapominaj, ze istnieją jeszcze 3 części TES przed Morrowindem: Arena, Daggerfall i Battlespire. Są równie klimatyczne co późniejsze odsłony, więc jeśli się za nie nie zabrałeś to masz w co grać :)
 
W Arenę dość dawno, Daggerfalla przeszedłem jakiś czas temu też. O Battlespire nie wiedziałem nawet. o.O

Widzę, że trochę cieżko z takim tytułem jak ja chce. W takim razie wystarczy rozbudowany rpg (dużo itemów, zbroi, czarów etc.) najlepiej z 3ciej osoby, aczkolwiek rzutem izometrycznym też nie pogardzę. :P

Dziękuje za odpowiedzi, naprawdę doceniam pomoc. :)
 
Wiem, co by mogło cię zainteresować - seria Ultima. To są świetnej jakości gry RPG mające do dziś rzesze fanów. Problemem jest, że są stare i często trzeba umieć przeboleć w nich to coś, co udaje, że jest grafiką. Jeśli nie możesz to polecam zacząć od części 7 - stracisz odrobinę na fabule, ale przynajmniej nie wypali ci oczu.
 
Back
Do góry