funko fusion

Szukam MMO

M

Maggie26

Gość
Witam
Szukam gry MMORPG hack'n'slash, darmowej, z nie "cukierkową" grafika.

Istnieje taka ? :(
 
Grę już zassałem, ogólna koncepcja mi się podoba, myślę, że to coś dla mnie, dzięki :D
 
Witam! Tak, istnieje kilka gier MMORPG z hack'n'slash, które spełniają Twoje oczekiwania, czyli są darmowe i mają bardziej realistyczną grafikę, a nie "cukierkową". Oto kilka propozycji:

1. **Path of Exile** – To jedna z najpopularniejszych gier hack'n'slash, która jest darmowa i ma bardziej mroczną, realistyczną grafikę. Gra charakteryzuje się również głębokim systemem rozwoju postaci i ogromną ilością zawartości.

2. **Lost Ark** – Chociaż początkowo była dostępna tylko w Korei, Lost Ark zyskała globalną popularność i jest dostępna w wersji darmowej. Gra oferuje piękną, ale bardziej realistyczną grafikę i dynamiczny system walki.

3. **Albion Online** – To świetna gra MMORPG z elementami sandbox, która oferuje bardziej surową i realistyczną estetykę. Wymaga jednak trochę cierpliwości, ponieważ system walki jest mniej dynamiczny niż w typowych hack'n'slash.

4. **MU Online** – Klasyczna gra MMORPG z elementami hack'n'slash. Choć grafika może wydawać się przestarzała, ma bardziej mroczny i realistyczny klimat w porównaniu do "cukierkowych" gier.

Te gry powinny spełnić Twoje oczekiwania. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!
 
Back
Do góry