Szukam już godzinę i zaraz umrę.

C

Charizard

Gość
Drodzy forumowicze!

To mój pierwszy post, ale przejdźmy do rzeczy. Przyśniło mi się że znajdę grę z dzieciństwa, po czym okazało się że znaleźć nie mogę. Problem jest w tym że nie pamiętam tytułu tej gry, a wpisywanie haseł w google images i modlenie się że wyskoczy to czego szukam nie dało nic.
Dlatego pomyślałem że być może jest na świecie ktoś kto pamięta te grę i jej nazwę i mam ogromną nadzieję, że ktoś taki się tutaj znajdzie. O to zarys "fabuły" tej gry:
Gra polegała na tym by, jak dobrze pamiętam, czyścić okna które były zamazywane na różne kolory przez przeciwników ( pomarańczowe chyba między innymi ). Miejsce gry było w budynku, na ekranie były jakieś 4 rzędy okien i można było przeskakiwać z góry na dół a w przeciwników którzy mazali po szybach rzucać młotkami. Gra polegała na tym żeby wyczyścić te okna i po prostu z każdym następnym poziomem rósł poziom trudności tej gry. Po paru pierwszych poziomach czy jakoś tak był pierwszy level z bossem, który jeździł na motorze po tych piętrach. Grało się taką postacią podobną do Boba Budowniczego (kask itp), a szata graficzna gry utrzymana właśnie w takim animowanym stylu. Gierka na PC, już trochę ma bo chyba grałem w nią z ponad 13 lat temu.
To tyle co pamiętam, jeśli ktoś wie o jaką gre chodzi to proszę, pomocy xD

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Charizard
 
Back
Do góry