funko fusion

Szukam jakiejś kaskaderskiej samochodówki lub motocyklówki

N

ninja666

Gość
Szukam jakiejś gry wyścigowej/samochodowej, w której można sobie poszaleć. Chciałbym sobie pojeździć po jakimś zatłoczonym mieście pełnym samochodów, pozwiedzać i porobić jakieś odjechane triki kaskaderskie, które robione w rzeczywistości mogłyby się skończyć śmiercią lub ciężkim kalectwem. Krótko mówiąc coś w koncepcji Burnout: Paradise lub nieco starszego Midtown Madness.

Odpadają:
Burnout: Paradise
Wszystkie Midtown Madness

Jeśli nie uda wam się znaleźć takiej gry, to jest jeszcze druga opcja - ściganka motocyklowa. Nie chcę jednak żadnych pseudo-symulatorów i wyścigów po torach, lecz chcę się pościgać po mieście lub gdzieś w terenie i opcjonalnie poprzetrącać przeciwnikowi to i owo w czasie jazdy. Triki i ewolucje niekonieczne, ale także mile widziane.

W przypadku obu tych gier rok wydania mi zwisa, ale najlepiej nie podawajcie przesadnie starych gier, bo mogą najzwyczajniej w świecie odmówić posłuszeństwa (ach ta Vista). Obie gry mogą być zarówno na PC jak i czarnulę (PS2). Z góry dzieki ;)
 
Re: Szukam jakiejś kaskaderskiej samochodówki lub motocyklów

Ta "gra", to bardziej masochizm niż gra. Grałem w to kiedyś, odpuściłem sobie i nie chcę do tego wracać...
 
Re: Szukam jakiejś kaskaderskiej samochodówki lub motocyklów

Carmageddon :twisted: najlepiej pierwsza czesc ^^
 
Re: Szukam jakiejś kaskaderskiej samochodówki lub motocyklów

Z Carmageddona przeszedłem wszystkie części, które wyszły na PC i szczerze wątpię, czy zajeżdżanie przechodniów i robienie z przeciwników miazgi jest zaliczane do trików kaskaderskich :P
 
Re: Szukam jakiejś kaskaderskiej samochodówki lub motocyklów

Może FlatOut 1 i 2
 
Re: Szukam jakiejś kaskaderskiej samochodówki lub motocyklów

Raczej mało tam kaskaderki. Jedynie te śmieszne minigierki, ale ogółem to tylko ściganki.
 
Re: Szukam jakiejś kaskaderskiej samochodówki lub motocyklów

znałem kiedyś fajną grę kaskaderską albo podobną śmigało się autami po takim torze coś jak autka hotwheels przeskakiwało się przez ogromne rampy itd było kilka części tej gry wiem że druga chyba albo trzecia miała w drugim członie nazwy paradise ale nie było to burnout paradise hmm ?<br /><br />-- 11 kwie 2012, 22:11 --<br /><br />a co do motocyklowej gry to może jacked można tam poskakać pojeździć i jeszcze komuś pierdyknąć z pałki podczas jazdy :)
 
Re: Szukam jakiejś kaskaderskiej samochodówki lub motocyklów

Co do tej pierwszej to nie chodzi ci czasem o Trackmania? Jeśli tak, to w sumie o to mi chodziło :P

Co do Jacked: Aż mi się przypomina stareńkie Road Rash. Miło będzie powrócić do napieprzania łańcuchem po mordzie siedząc na jednośladzie, dzięki :)
 
Re: Szukam jakiejś kaskaderskiej samochodówki lub motocyklów

ooo tak trackmania :) aż sam sobie zagram pozdro i miłej gry :)
 
Back
Do góry