funko fusion

szukam jakiejś gry

  • Thread starter Thread starter LloydPL
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
L

LloydPL

Gość
Witam wszystkich. Szukam gry która pochłonie mnie do reszty :) grałem w Mount and Blade, Conan Exiles, Life is Feudal mmo, Gloria Voctis i po paru dniach każda mi się nudziła. Chciałbym aby gra działa sie w czasach średniowiecznych lub mitologicznych.
Zaczynamy od zwykłego pazia i jeżeli chcemy możemy być tym paziem ile chcemy np pracujac dla kogoś lub kradnąc, albo możemy wejść w szeregi jakiejś armii i robić tam kariere np do kapitana wojsk.
Możemy pezjść do wrogiej armii.
Super jak możnaby zbudować swój domek i polować.
Musi być widok z 3 osoby.

Dziekuje z góry za podpoweidzi
 
Cześć! Widzę, że szukasz gry, która naprawdę Cię wciągnie. Mam kilka propozycji, które mogą odpowiadać Twoim oczekiwaniom:

1. Kingdom Come: Deliverance – To realistyczna gra RPG osadzona w średniowieczu. Zaczynasz jako zwykły syn kowala i możesz rozwijać swoją postać, walczyć, wykonywać zadania, a także brać udział w wielkich bitwach. Gra oferuje otwarty świat i duży poziom realistyczności historycznej.

2. Medieval Dynasty – Gra, która łączy elementy survivalu, budowania i RPG. Zaczynasz jako młody chłopak, który musi zbudować swoją wioskę, zarządzać nią, polować, uprawiać rolę, a także wchodzić w interakcje z innymi NPC. Możesz rozwijać swoją postać i przeżyć życie w średniowiecznej osadzie.

Mam nadzieję, że któraś z tych propozycji przypadnie Ci do gustu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, chętnie pomogę!
 
Back
Do góry