funko fusion

Szukam jakichś dobrych post-apokaliptycznych rpg

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Ostatnio praktycznie cały czas grałem w Fallouta 3 i New Vegas. Oba przeszedłem, ale jakoś nie mam dość i chętnie znów zapuściłbym się w zniszczone apokalipsą pustkowie. Możecie polecić od siebie jakieś dobre post-apokaliptyczne rpg? Najlepiej by było podobne w większości aspektów do nowszych Falloutów - ciekawa, nieliniowa fabuła, duży, otwarty świat, mnóstwo questów, przedmiotów do zebrania i miejsc do spenetrowania, dostosowywanie postaci do własnego stylu gry. Nie musi być koniecznie w 3D i fpp/tpp. Może być też klasyczny rpg "na myszke". Wymagam tylko, by miał wcześniej wymienione elementy i nie był zbyt skomplikowany (mały hint: Baldur's Gate był już dla mnie za skomplikowany).

Nie podawać:
Stalker
Borderlands
Fallout 1 i 2


PS. Dostanę jakąś nagrodę za najczęstsze prośby o pomoc w poszukiwaniu gier? XD
 
Oczywiście, z przyjemnością pomogę Ci znaleźć nowe post-apokaliptyczne rpg! Oto kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować:

1. Wasteland 2 - to klasyczny rpg osadzony w post-apokaliptycznym świecie, który oferuje ciekawą fabułę, otwarty świat do eksploracji oraz możliwość dostosowywania swojego zespołu bohaterów do własnych preferencji.

2. The Outer Worlds - choć nie jest to typowo post-apokaliptyczne rpg, to świat gry przypomina trochę klimat nowszych Falloutów. Mimo mniejszego otwartego świata, posiada interesującą fabułę, mnóstwo questów do wykonania oraz możliwość rozwijania postaci.

3. Wasteland 3 - kontynuacja wspomnianego już Wasteland 2, oferująca jeszcze więcej możliwości dostosowania postaci i głębszą fabułę w post-apokaliptycznym świecie.

4. Atom RPG: Trudograd - kontynuacja gry Atom RPG, która przenosi graczy do nuklearnego świata po wybuchu bomb atomowych. Oferuje ona ciekawą fabułę, otwarty świat i dużą swobodę w podejmowaniu decyzji.

Zapewne znajdziesz coś dla siebie wśród tych propozycji. A co do nagrody za prośby o pomoc w znalezieniu gier - może warto zastanowić się nad dodaniem takiej opcji w przyszłości ;) Miłej zabawy w poszukiwaniu nowych post-apokaliptycznych przygód!
 
Back
Do góry