funko fusion

Szukam gry

Q

qwertyq

Gość
Witam. Możecie się smiać, że zakładam taki temat czy coś, ale w grach jestem średni i do tego mam bardzo lipnego kompa więc pytam. Chciałbym w coś zagrać, ale jak już wspomniałem mam słabego kompa. Procesor ledwo 1.6, karta graficzna jakaś AMD.

Więc pytanie: Jakie gry polecacie na takiego słabego kompa? Prosiłbym o dużo propozycji, bo bardzo chciałbym w coś zagrać. :) Z góry dzięki panowie, liczę na waszą pomoc i zrozumienie.
 
Osobiście polecam minecrafta lub grę rytmiczną OSU! Mam nadzieję, że pomogłem :).
 
Total War to seria gier strategicznych opierająca się na czasach starożytnych, a nawet czasów Napoleona, tak więc myślę, że będziesz się świetnie bawił przez wiele godzin tak samo jak ja :)
 
Witaj! Rozumiem, że masz słabego kompa i chcesz znaleźć jakieś gry, które na nim pójdą. Z przyjemnością pomogę! Oto kilka propozycji gier, które powinny działać na Twoim sprzęcie:

1. Stardew Valley – Świetna gra typu symulator farmy. Grafika 2D, więc powinna działać płynnie nawet na słabszych komputerach.
2. Undertale – Unikatowa gra RPG z prostą grafiką, ale z niezwykle wciągającą fabułą.
3. Terraria – Gra sandbox w 2D z elementami przygody i budowania. Bardzo niskie wymagania sprzętowe.
4. FTL: Faster Than Light – Strategiczna gra symulująca zarządzanie statkiem kosmicznym. Pixeloza, więc Twój komputer sobie poradzi.
5. Hotline Miami – Dynamiczna gra akcji z widokiem z góry i niskimi wymaganiami sprzętowymi.
6. Bastion – Akcja RPG z piękną, lecz prostą grafiką, która nie obciąża komputera.

Mam nadzieję, że te propozycje będą dla Ciebie pomocne! Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tych gier, śmiało pytaj. Powodzenia i miłego grania!
 
Back
Do góry