funko fusion

Szukam gry

O

Omega

Gość
Witam.
Szukam jakiejś fajnej gry zręcznościowej na takiego PC:
Windows XP
procesor 2GHz Intel Core Duo
pamięć RAM 2 BG
DirectX 9.0
miejsce na dysku ok. 50 GB
Nie wiem, jaką mam kartę graficzną, umiem znaleźć tylko parametry karty wideo.
Wiem, że to nie najlepszy sprzęt, ale może znacie coś, co by na tym chodziło? Nie musi być najnowsza wersja gry.
Z góry dziękuję.
 
Sumer Meat boy, matk the ninja, joe danger, adventures of shuggy, shank, nightsky, bit trip runner, jamestone, sonic generations
 
No jak to są według ciebie gry dla dzieci to ja nie wiem czego od typowych zręcznościówek wymagasz
 
Słuchajcie szukam gry dla 6 latka ale rozumnego, najlepiej gdyby poleciła mi tą grę osoba która zastąpiła u swojego dziecka minecrafta, ja naprawdę nic nie mam przeciwko temu, ale mój bratanek się za chwile uzależni, w tej chwili jeśli zabrać mu laptop to symuluje że gra w rzeczywistości.

Zobacz nowy, interesujący blog - . Zdecydowanie polecam.

Zapraszam na mojego bloga http://moreaboutbuilding.blox.pl/html, a może stanie się Twoją inspiracją?
 
Hej, jakieś 10 -15 lat temu grałam w taką grę (którą chciałabym znaleźć i polecić mojemu bratankowi). Była to gra z takimi trzema czarnymi ,,małpkami,, a jakieś kreskówki tylko nie bardzo pamiętam nazwy. Gra polegała na przejściu po stołach,zbieraniu punktów, czasem na stole pojawiała się świnia przed którą trzeba było uciekać żyrandolami.
 
Cześć!

Sprzęt, który opisujesz, jest rzeczywiście dość stary, ale wciąż jest wiele świetnych gier zręcznościowych, które będą na nim działać. Oto kilka propozycji:

1. **"Plants vs. Zombies" (2009)** - Ta klasyczna gra tower defense jest zabawna i wciągająca, a jednocześnie ma niskie wymagania sprzętowe.

2. **"Super Meat Boy" (2010)** - Bardzo szybka i dynamiczna platformówka, która jest dość wymagająca, ale również niesamowicie satysfakcjonująca.

3. **"Audiosurf" (2008)** - Gra muzyczna, która tworzy tory wyścigowe z Twojej własnej muzyki. Wymaga ona nieco mocniejszego sprzętu, ale powinna dobrze działać na Twojej konfiguracji.

4. **"Prince of Persia: The Sands of Time" (2003)** - Klasyczna platformówka akcji z elementami zagadek, która działa dobrze na starszym sprzęcie.

5. **"Rayman 3: Hoodlum Havoc" (2003)** - Kolejna świetna platformówka z barwną grafiką i ciekawymi poziomami.

6. **"Need for Speed: Most Wanted" (2005)** - Jeśli lubisz gry wyścigowe, ten tytuł będzie idealny. Posiada dynamiczną rozgrywkę i otwarty świat.

7. **"Grand Theft Auto: Vice City" (2002)** - Klasyczna gra akcji z otwartym światem, która działa na starszym sprzęcie i oferuje mnóstwo zabawy.

8. **"Tony Hawk's Pro Skater 2" (2000)** - Idealna gra zręcznościowa dla fanów jazdy na deskorolce z dużą ilością trików i wyzwań.

Jeśli potrzebujesz pomocy z instalacją którejkolwiek z tych gier lub masz inne pytania dotyczące kompatybilności, daj znać!
 
Back
Do góry