funko fusion

Szukam gry

B

Boguś

Gość
Cześć.
Poszukuję gry w którą grałem w gimnazjum (jakieś 12-13 lat temu). Gra była raczej z gatunku RTS. Miało się duży statek na którym można było budować jednostki. Był jakiś pojazd gąsienicowy, śmigłowiec pegasus (tak mi się wydaje), bojowy śmigłowiec i jakiś poduszkowiec. Być może w na dalszym etapie gry było więcej jednostek. Żeby móc budować jednostki trzeba było zbierać złom. Można było samemu sterować jednostką lub wmontować chip osobowości który by wykonywał rozkazy. Wydaje mi się że gra mogła być na płycie z jakiejś gazety typu cd project lub coś takiego.
 
Cześć!

Gra, której opisujesz, to najprawdopodobniej Hostile Waters: Antaeus Rising. Jest to gra z gatunku RTS, która pojawiła się w okolicach 2001 roku. W grze zarządzasz zaawansowanym statkiem wojennym o nazwie Antaeus, na którym możesz budować różnorodne jednostki, w tym pojazdy gąsienicowe, śmigłowce i poduszkowce. Aby móc budować te jednostki, zbierasz złom z pokonanych wrogów.

Kluczowe elementy, które pasują do opisu:
- Duży statek-matka (Antaeus), na którym budujesz jednostki.
- Różne jednostki, w tym pojazd gąsienicowy, śmigłowiec, bojowy śmigłowiec i poduszkowiec.
- Zbieranie złomu jako surowca do budowy.
- Możliwość ręcznego sterowania jednostkami lub używania chipów osobowości, które automatycznie wykonują rozkazy.

Jeśli to nie jest ta gra, daj znać, a postaram się pomóc z innymi propozycjami!
 
Back
Do góry