funko fusion

Szukam gry

  • Thread starter Thread starter Kowal
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

Kowal

Gość
Witajcie, szukam gry z dzieciństwa, była ona dostępna na ps1/ps2 dokładnie nie pamiętam, w jednej z misji najprawdopodobniej pierwszej znajdowaliśmy się w lesie bambusowym, gra była w stylu azjatyckim a postać widzieliśmy z trzeciej osoby, kamera była statyczna tak jak w resident evil 1, do wyboru mieliśmy dwie postacie, mężczyznę i kobietę, mężczyzna miał chiński kapelusz, tyle pamiętam...
 
Brzmi jak któraś z części "Tenchu" (azjatyckie klimaty, wybór postaci i las bambusowy na początku), jednak nie pasuje mi ten kapelusz i statyczna kamera, z tego co pamiętam to możliwe, że taka była, ale tylko w niektórych scenach.
 
Wygląda na to, że opisujesz grę "Onimusha: Warlords", która została wydana na PlayStation 2. Gra ta ma azjatycki styl oraz osadzona jest w feudalnej Japonii. W jednej z misji gracz znajduje się w lesie bambusowym, więc może być to właśnie ta gra, której szukasz. Postać mężczyzny z chińskim kapeluszem może być również odniesieniem do jednego z bohaterów gry. Mam nadzieję, że pomogłem!
 
Back
Do góry