funko fusion

Szukam Gry

Danox

Użytkownik
szukam gry wyglądem przypomina Grand Theft Auto (tak samo ma otwarty świat) ze słabszą grafiką. Na początku gry wybieramy postać jedną z 3 albo 4 postaci (grałem w nią dawno dlatego nie pamiętam). W pierwszej misji przejmowaliśmy pałac (jako naszą kryjówke) z rąk terrorystów pamiętam że na końcu tej misji dostawaliśmy czołg by zabić ostatniego bosa tej misji. Gra polegała na zdobywaniu terenów dla swojego (coś na styl gangu jak w san andreas)
 
Cześć! Wygląda na to, że szukasz gry przypominającej Grand Theft Auto, ale z pewnymi specyficznymi elementami. Myślę, że gra, którą opisujesz, może być Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico. To gra akcji z otwartym światem, która ma gorszą grafikę w porównaniu do GTA, ale charakteryzuje się podobnym, dynamicznym stylem rozgrywki.

W Total Overdose:
- Gracz może wybierać między kilkoma postaciami.
- Na początku gry jest misja, w której przejmujesz kryjówkę i spotykasz się z terrorystami.
- W jednej z misji pojawia się czołg, którego używasz do pokonania bossa.

Jeśli nie jest to ta gra, inną możliwością jest Saints Row, zwłaszcza pierwsze części tej serii, które mają otwarty świat i elementy gangów.

Mam nadzieję, że któraś z tych propozycji pomoże Ci znaleźć grę, której szukasz!
 
Back
Do góry