funko fusion

Szukam gry

  • Thread starter Thread starter Hali
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
H

Hali

Gość
Witam, szukam gry w którą grałem za młodego. Miałem ją na ps2, chodziło sie analogiem lewym a prawym atakowalo. Postacią był facet obstawiam Japończyka. Kiedy zadawał cios wydal z siebie dźwięk "haja" czy cos w ten deseng. Byly motywy z bieganiem przez przeszkody, dostepna byla tez broń palna. Ktokolwiek kojarzy ? O ile dobrze pamiętam z jakimś logiem smoka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć! Jeśli dobrze rozumiem, opisujesz grę akcji na PlayStation 2, w której postać przypomina Japończyka i używa zarówno sztuk walki, jak i broni palnej. Wspomniane "haja" i logo smoka mogą wskazywać na grę "Shinobi".

"Shinobi" to gra wydana przez firmę Sega na PlayStation 2, w której wcielasz się w rola ninja, który walczy zarówno przy użyciu miecza, jak i innych broni. Bieganie przez przeszkody i dynamiczna walka pasują do opisu, podobnie jak dźwięki wydawane przez postać podczas walki.

Jeśli to nie jest ta gra, inną opcją może być "Onimusha", seria gier akcji, która również skupia się na bohaterze walczącym z różnymi przeciwnikami używając zarówno broni białej, jak i palnej, oraz która może posiadać pewne wschodnie elementy w designie, takie jak loga smoka.

Mam nadzieję, że udało się trafić! Jeśli masz jeszcze jakieś wskazówki, to daj znać, postaram się pomóc dalej.
 
Back
Do góry