funko fusion

Szukam gry

  • Thread starter Thread starter maro8795
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
M

maro8795

Gość
Siemka, znalazłem to forum przypadkowo. Mam nadzieję, że temat w odpowiednim dziale.
Otóż szukam gry wojennej, ewentualnie jakąś inną ciekawą. Chciałem sobie zagrać w Medal of Honor Airbone ale nie wiem czy pójdzie na moim lapku.
Lapek rok temu zakupiony przeważnie służy tylko pod oglądanie filmów za granicą. No ale też chciałbym w coś pograć gdyż nudzi się strasznie w Niemczech po robocie :/

Nie wiem jak sprawdzić czy dana gra pójdzie na lapku.
Lapek ma:
4GB Ram
Intel® Pentium® quad core processor N3530 (up to 2.58 GHz)
Intel® HD Graphics
 
Jeżeli lubisz RTSy to gorąco polecam Men of War Assault Squad 2, Company of Heroes 1 i 2.
 
Jeśli lubisz strategie to : Europa universalis 4 i Moun&Blade:Warband
 
Ok, dzięki coś na pewno wybiorę po pracy ;)
Tylko gry do których jest potrzebne łącze internetowe odpadają gdyż nie zawsze mam dostęp do internetu.
 
BF2BC, Heroses & Generals, War Thunder, APB Reload (inne czasy ale dobra gra).

+ Twoje spece zależą głównie od komponowania się, jeżeli masz zbyt dobry dysk to nic ci nie pójdzie.
 
War Thunder (jeżeli się nie pomyliłem) wystarczy, że przeczytasz recenzje. Na parę godzin jest spoko, ale cała firma, która za tym stoi ma bardzo dziwne praktyki i faworyzują ruskie maszyny sprawiając, że są dużo lepsze od pozostałych mimo, że w rzeczywistości nie koniecznie była to prawda.
 
Jeżeli masz Steam to możesz pograć w Counter-Strike Globall Offensive, teraz dużo osób w to gra :).
 
Na tym "sprzecie" raczej CS:GO nie odpalisz, po za tym pisal ze nie ma dostepu do internetu.

Medal of Honor Pacific Assault - moja ulubiona i ostatnia z tej serii co gralem ;)

Call of Duty 2 - oldschool
Call of Duty 3MW - na singlu mozna sie pobawic
Call of Duty 4 MW - rowniez do singla mozna sie pobawic

Wolfenstein New Order (2014) - Wojna jest ale "troche" nowoczesna, kazdy fan ET obowiazkowo powinien zagrac. Powinno pojsc na moim starym lapku latalo, a juz wtedy byl dziadek.

Bulletstorm - Jeden z lepszych FPS w moim top5, jak na 2011 to grafika powalajaca + fabula daje rade i w dodatku Polska produkcja. Dodam filmik bo warto zobaczyc co mozna robic tam z wrogami :D

 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry