funko fusion

Pytanie Szukam Gry z przed kilku lat - RPG, TPP (Więcej postaram się napisać w poście)

GhsS

Użytkownik
Witam, otóż od kilku dni szukam gry, w którą grałem kilka lat temu. Jest to RPG z TPP. Pamiętam niewiele, ale bodajże zaczynaliśmy w jakimś więzieniu, był chyba wtedy jakiś atak na miasto. Pamiętam jeszcze taką moc. :D Uderzymy w ziemie, a z ziemi wychodzą takie ostre skały, klasa wojownik, czy coś w tym stylu.
Niewiele pamiętam, może to co napisałem Wam w czymś pomoże. :)
 
Niee, żadna z tych. Ta gra była podobna do Neverwinter, tylko w Neverwinter nie było takiej "mocy" jak wspomniałem. Były chyba jakieś elfy ITD. Pamiętam dużo łąk. Najbardziej pamiętam jak zaczynałem. Jakieś więzienie, byliśmy bodajże przed schodami, były chyba również takie sale, w których było przeważnie dużo przeciwników.
 
Witam,

rozumiem, że szukasz gry RPG z widokiem z trzeciej osoby (TPP), w której zaczynasz w więzieniu, a potem następuje atak na miasto. Pamiętasz też umiejętność, gdzie uderzając w ziemię pojawiają się ostre skały. Oto kilka propozycji, które mogą odpowiadać Twojemu opisowi:

1. Dark Messiah of Might and Magic – To gra RPG z widokiem z pierwszej i trzeciej osoby, w której zaczynasz w lochach. Gra oferuje różne moce i umiejętności związane z magią i walką, co mogłoby pasować do opisanego ataku skał.

2. Dragon Age: Origins – Gra RPG, w której jednym z początkowych scenariuszy jest ucieczka z lochów. Postaci mogą korzystać z różnych magii i umiejętności, w tym ataków związanych z ziemią.

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą Ci odnaleźć poszukiwaną grę. Jeśli żaden z tytułów nie pasuje, proszę o dodatkowe szczegóły, które mogą pomóc w identyfikacji gry.
 
Back
Do góry