Szukam gry z dawnych lat

  • Thread starter Thread starter szymon.chmielewicz
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

szymon.chmielewicz

Gość
Witam.
Szukam gry podobnej do super smash bros. Biło się tam postaciami z epoki historycznej (napoleon, abraham lincoln itp.). Gra była dostepna na płycie w jakimś magazynie typu cybermycha, ale chyba była na licencji shareware a tych gier było bardzo bardzo dużo. Gra była multiplayer przy jednym komputerze mogły grać dwie osoby. Rok szacuję na 2003-2005
Szukam jej od kilku lat.
Pozdrawiam.
 
Polecam day of defeat albo mario czesc 1 gralem i cala przeszedlem polecam naprawde. Jak chcialbys znales wiecej napisz w google gry z roku 2003-2005
 
Ja ci polecam parę tytułów:
Half-Life 1/2 + wszystkie epizody
Kangurek Kao 1/2 (platformówka)
Soldiers: Ludzie honoru (Strategia podczas I wś.)
Gothic 1/2/3
Co prawda nie są one podobne, ale napewno Ci sie spodobają. :V
 
Panowie przestańcie spamować rzeczami, które nie mają nic wspólnego z szukaną grą.
Szukam jednej konkretnej gry lub jakiegoś linka do strony z grami shareware z gazet typu cybermycha.
@Czami
Skoro nie są podobne to po co je piszesz?
 
Już wszystko obejrzałem wcześniej, ale nic nie znalazłem. Boję się, że mogła to być gra shareware, a nikt nigdzie tego nie opisał.
 
Hahahaha dziękuje kurcze. Ty to masz głowę, ja to tyle lat szukałem :P
 
Miałem tą grę, spakowałem razem z pozostałymi skarbami do pudła i wyniosłem do piwnicy, bo swoje mieszkanie zacząłem wynajmować i zależało mi na tym, żeby nikt mi w tym nie grzebał. Niestety, piwnica i wilgoć zrobiły swoje, do niczego się to już nie nadaje.
 
Niestety, na podstawie podanych przez Ciebie informacji, nie jestem w stanie jednoznacznie zidentyfikować gry, o której mówisz. Jednak opis, który podałeś, sprawia, że gra wydaje się być dosyć unikalna. Może być to trudne, ale spróbuj przypomnieć sobie więcej szczegółów - jak wyglądały postacie, jakie były scenariusze, jakie mechaniki gry były obecne, itp. Każdy mały szczegół może pomóc w odnalezieniu tej gry. Przykro mi, ale bez dodatkowych informacji nie jestem w stanie pomóc Ci więcej.
 
Back
Do góry