funko fusion

Szukam gry z automatów

  • Thread starter Thread starter vergor89
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
V

vergor89

Gość
Cześć, pewnie was zdziwi fakt że szukam gry ale frustracja już we mnie jest ogromna :P
Gra jest chodzoną bijatyką. Już myślałem że znalazłem dany tytuł, mowa tutaj o grze Spikers Battle z platformy Naomi, aczkolwiek niby postacie są mega podobne ale tutaj są zamknięte lokacje gdzie bije się z trzema przeciwnikami na raz. W grze której szukam walki odbywały się w dość obszernych lokacjach gdzie po każdym stage'u występołam boss. Ostatnim razem grałem w tą grę w roku bodajże 2001 w salonie gier. Błagam wspomóżcie, szukam jej od dwóch lat :P
 
nie nie. wszystko co podajesz to gry tekkeno podobne. plansza zamknieta w której napieprza sie 1vs1. gra której szukam byla w stylu "idz z punktu a do b zabijając wszystkich po drodze a na koncu rozwal bossa" grafika właśnie jak w filmie który podrzuciłem. Jak kojarzysz grę cadillacs and dinosaurs to mniej wiecej o to w tej grze chodziło. na pewno można było uzywac przedmiotów do eksterminacji.
 
niee :p tekkena znam na wylot :) ciezko mi zebrac to do kupy żeby Ci wytłumaczyć. Za bazę do poszukiwań uznajmy właśnię grę Spikers Battle. Ta gra łudząco przypomina grę której szukam, od grafiki przez postacie po ruchy tych postaci. Możliwe że ta gre wydała SEGA lub podfirmy segi. Gra była naprawdę świetna i wiele złotówek zamiast na śniadanie do szkoły wpadało do automatu :)



Przypomniało mi się jeszcze iż każda plansza miała ograniczony czas i można było biegać pchając w danym kierunku szybko gałkę


hahaha znalazłem gra nazywa się Spike Out
A oto film z tej gry :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Back
Do góry