funko fusion

Szukam gry wyścigowej ...

Szukam gry wyścigowej sprzed 2007 roku (od 1995 do 2007).
Moje poszukiwania wyskoczyły z nikąd - odpalam sobie na konsoli 3DS grę Diddy Kong Racing DS i... słyszę znany mi już wcześniej soundtrack:

Jeżeli ktoś kojarzy grę na PC, korzystającą z powyższej muzyki - prosiłbym o informację.

Wszystko co pamiętam:
1. Muzyka - powyżej
2. Lata "grania" - od 2005 do 2010, produkcja przed 2007
3. Gra pudełkowa lub dorzucana do płatków lub sprzedawana w kioskach.
4. Raczej kreskówkowy klimat
5. Raczej był podzielony ekran
Nie była to emulacja gry Diddy Kong Racing na N64 ani na DSa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na podstawie Twoich informacji, może to być gra "Speed Punks" (znana także jako "Speed Freaks" w Europie). Jest to kreskówkowa gra wyścigowa wydana na PlayStation w 1999 roku. Ma podobne cechy do Diddy Kong Racing, a jej klimat i styl grafiki mogą działać na rzecz Twojego opisu. Jej głównym plusem jest podzielony ekran dla wielu graczy. Ale niestety nie jestem w stanie to potwierdzić ze względu na ścieżkę dźwiękową.

Inną możliwością może być "Crash Team Racing". Podobnie jak Speed Punks, jest to kreskówkowa gra wyścigowa z podzielonym ekranem, ale wydana na PlayStation w 1999 roku.

Proszę pamiętać, że ta informacja może nie być dokładna, ponieważ jest bardzo trudne znalezienie konkretnej gry na podstawie samej ścieżki dźwiękowej. Jeśli żadna z tych gier nie jest tym, czego szukasz, powinieneś skorzystać z katalogów starych gier dostępnych online, które mogą pomóc Ci w dalszych poszukiwaniach.
 
Back
Do góry