funko fusion

Szukam gry via www/rejestrator

H

hybubgi

Gość
Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałbym uprzejmie prosić szanowne grono o pomoc w znalezieniu JAKIEJKOLWIEK gierki, która mi przypasuje. Od razu mówię, że nie będzie to proste zatem wytężcie mózgownice i pomóżcie koledze w potrzebie :D

Kilka tygodni temu zakończyłem swą przygodę ( za długą przygodę) w LegendsOnline. Wszystkim graczom, którzy mają 12h dziennie + dużo realnych pieniążków polecam bez dwóch zdań. Jak to bywa w życiu gamera po takiej decyzji człowiek szuka czegoś nowego no i tutaj mamy problem...

Wszędzie gdzie szukałem, a naprawdę przyłożyłem się do tego niesamowicie developerzy mieli mi do zaoferowania albo klony wartune/ legends online albo gierki na podobieństwo s&f czy h&z. Oczywiście jak pewnie sami na to wpadliście w/w "rodzaje" mnie nie interesują. Na szczęście około tygodnia temu znalazłem swój ideał - KingsRoad od RumbleGames niestety... gra jest otwartą betą i nowy update całkowicie zniechęcił mnie do dalszej kontynuacji rozgrywki.

Czego oczekuję/czego nie chcę od gierki:
- musi być na stronie www/rejestratorze (słaby domowy komputer)
- 2.5D (nie chcę biegać w nieskończoność i wracać w podobnym wymiarze czasowym).
- wersja językowa polska/angielska
- brak abonamentu (wydanie 100zł/miesiąc nie jest dla mnie problemem, jednakże sama rozgrywka winna być darmowa).
- miecz,łuk,magia a nie żadne strzelby, karabiny, czołgi :)
- brak odgórnie ustalonych godzin eventowych (nie chcę codziennie o godzinie x chodzić na bossa, a o godzinie x+2 na arenę).
- wymagania graficzne... brak, jednakże tekstówki mnie nie interesują, a cukierkówą grafikę przełknę o ile gameplay będzie dawał radę.
- brak lub kwestia wyboru odnośnie gry zespołowej tzn albo chcę chodzić sam, albo chcę mieć możliwość pójścia gdzieś z innymi graczami na moich warunkach, a nie bo gra tego wymaga.
- hack and slash byłby wielce pożądany
- brak tur/kondycji czy czegoś w ten deseń. W tygodniu gram może mało, ale w weekend jak będę chciał to nie chcę kończyć gry, bo nie mam tur/kondycji.

Szczerze powiedziawszy nie wiem co jeszcze napisać w "wymaganiach". To by było na tyle. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie :)
 
Od siebie moge ci polecić margonem, gra wciąga, masa questów do wykonania i nie trzeba inwestować kasy.
A druga jaką znam to Pride of taern, w to za duzo nie grałem.
 
Dziękuję za odzew.
Co do wymienionych gierek to obie sprawdzałem i... ani jedna ani druga mi nie przypadła do gustu.
Nie jestem osobą, która na 100% wchłania się w gierkę zatem, gdy klikałem w margonem to 2gi quest już był mega problemem.
Co do (...) Taern... była szalenie nudna z mej perspektywy.

Do tego dochodzi wątek "wpływu" na walkę w Margonem jest on nijaki. Po prostu ulepszasz rzeczy, a w Taern jest on jakiś co by tu powiedzieć... dziwny :)
 
Polecam MyLands. Jest to strategia fantasy. Wyróżnia się tym że każdy gracz jest ma kompletnie inny i to moim zdaniem jest duży plus. Jest też możliwość ściągania prawdziwej kasy z gry na konto bankowe, tylko najpierw trzeba troche zainwestować, jak nie to wybierasz gre bez mozliwości ściągania pieniędzy. plusem jest też duży rozwój swojego bochatera w pozniejszym etapie, duża ilość budynków(również miejsc na ich rozmieszczenie) i miast. Minusem jest to że (jeścli nie posiadasz konta premium) po 7dniach nieobecności niszczy Ci się miasto do póty dopóki kompletnie się nie zrujnuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry