funko fusion

Szukam gry typu Twierdza/The Settlers

  • Thread starter Thread starter TheSlodowy
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

TheSlodowy

Gość
Siema. Szukam gry typu The Settlers,Twierdza, Age of Mythology. Chodzi o to, by mieć swoje własne królestwo, podbijać innych władców, tereny. Obowiązkowo osadzona na przełomie starożytności/średniowiecza. Szukam i nic? ma ktoś jakąś propozycję?
 
Ja polecam Alien Nations 2, bo poza wojskiem masz życie mieszkańców i ich ilość, nawet policja występuje, chociaż są rasy kosmitów :(
 
Anno średnio mi przypadło do gustu. Nie wiem czy grałeś, ale polecam grę Zeus: Pan Olimpu. Dość znany tytuł, do którego wracam bardzo często. Jest to strategia ekonomiczna osadzona w czasach starożytnych i oparta o mitologię. Zapraszam do tego tematu viewtopic.php?f=90&t=3955 Myślę, że znajdziesz coś tam dla siebie :)<br /><br />-- 07 maja 2012, 19:48 --<br /><br />
Wiedmak napisał:
Ja polecam Alien Nations 2, bo poza wojskiem masz życie mieszkańców i ich ilość, nawet policja występuje, chociaż są rasy kosmitów :(

Autor tematu pisał:

Obowiązkowo osadzona na przełomie starożytności/średniowiecza.
 
Oczywiście! Mogę polecić Ci kilka gier, które mogą Ci się spodobać:

1. Crusader Kings III - W tej grze będziesz zarządzać dynastią w średniowiecznej Europie, podejmować decyzje polityczne, dyplomatyczne i militarne, aby rozbudować swoje królestwo.

2. Total War: Medieval II - Gra strategiczna, która przeniesie Cię do średniowiecznej Europy, gdzie będziesz zarządzać swoim królestwem, walczyć z innymi władcami i podbijać nowe tereny.

3. Stronghold Crusader - Jest to gra, która pozwoli Ci zbudować własny zamek, zarządzać ekonomią, rekrutować wojsko i bronić swoich ziemi przed atakami wrogów.

Mam nadzieję, że którąś z tych propozycji spełni Twoje oczekiwania! Powodzenia w podbojach królestw!
 
Back
Do góry