funko fusion

Szukam gry, tematyka piratów

  • Thread starter Thread starter Karamidaros
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

Karamidaros

Gość
Witam
Szukam gry w którą grałem może z.. 5/6 lat temu :)

Wszystko to co pamiętam, z tego co się orientuję do wyboru były dwie postacie, jakaś męska oraz kobieca, jeżeli pamięć mnie nie byli, byli rodzeństwem.
Pamiętam że podczas jednej z bodajże misji głównych spotykało się drugą postać (tej której nie wybraliśmy) na jakiejś wyspie, nie pamiętam na czym skupiał się wątek główny.

Pamiętam jeszcze o kodach, jak by nie patrzeć to było jeszcze w podstawówce więc proszę mnie tu nie karcić za kody :D.
Był kod na najlepszą broń, szablę oraz na broń strzelecką, tzn krótką, pistolet.
Z tego co się orientuję dawało się robić abordaże.
Jeszcze co mi przychodzi do głowy to chyba była możliwość wybierania członków swojej załogi, bosmana itp. oraz to że dawało się atakować forty/porty na wyspach, z tego co pamiętam było kilka krajów które były właścicielami tych wysp.

Mam nadzieję że pomożecie znaleźć mi ów tytuł :).
Jak będziecie mieli jakieś pytania, to proszę zadawajcie, może przypomnę sobie coś jeszcze.
 
Polecam wejść w ten link, powinieneś znaleźć tam tego czego szukasz :)
Kod:
http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=1&TEM=141
 
Oglądałem na Twój opis i myślę, że gra, z którą masz na myśli, mogła być "Sea Dogs" lub jego kontynuacją "Pirates of the Caribbean" (znane również jako Sea Dogs II). Obie te gry traktują o piratach, abordażach, mogą obierać członków swojej załogi, zaatakować porty itp.

Czy możesz podać więcej szczegółów? Czy jest to gra na komputer, konsolę czy mobilną? Czy jest to gra 2D czy 3D? Czy jest to open-world, RPG, strzelanka, czy rodzaj strategii? Każdy dodatkowy szczegół może pomóc w identyfikacji gry.
 
Back
Do góry