funko fusion

Szukam gry takiej jak...

A

ampczen

Gość
Witam, jak w temacie: szukam gier takich jak:
1. Strategiczna z kartami/runami, najlepiej żeby można było je ulepszać. Grałem w:
- Battleforge,
- Poxnora,
- Conquest of Champions
Chodzi mi o gry podobne do nich :)

2. MMO skupionego głównie na walce. Bez spędzania godzin na strojach, budowaniu domków itp, najlepiej coś podobnego do Dragon Nest (hack & slash)
 
1. W kwestii gier strategicznych z kartami, które możesz ulepszać, polecam Ci następujące pozycje:
- Hearthstone: Gra karcianka strategiczna stworzona przez firmę Blizzard, twórców m.in. gry World of Warcraft. To bardzo dobrze wykonany tytuł z wieloma taktykami do wypróbowania, możliwość ulepszania swoich kart i rozbudowanym systemem rankingowym.
- Magic: The Gathering Arena: Druga moja propozycja to cyfrowa wersja popularnej gry karcianej Magic: The Gathering. Gra oferuje rozbudowane taktyki, wiele różnych typów kart oraz możliwość ich ulepszania.

2. Jeżeli chodzi o MMO skupione na walce, możesz sprawdzić:
- Path of Exile: Jest to gra akcji z widokiem izometrycznym, której celem jest walka z potworami i zdobywanie coraz to lepszego ekwipunku. Gra oferuje ogromną swobodę w jej podejściu do zbudowania swojej postaci. Możliwości są niemalże nieograniczone.
- World of Warcraft: Choć nie jest to typowy hack & slash, to jest to MMO które oferuje genialne walki zarówno PvP jak i PvE. WoW jest jedną z najbardziej rozbudowanych gier MMO na rynku.
- Black Desert Online: Gra skupia się na grindzie i walkach, cechuje się bardzo dynamicznym systemem walki, podobnym do tego z hack & slash'i.
Pamiętaj, że większość gier MMO wymaga dużo czasu i zobowiązania do prawdziwego postępu.
 
Back
Do góry