funko fusion

Szukam gry sprzed kilku lat

moveeme

Użytkownik
Witam,
od kilku lat szukam pewnej gry, najważniejsze jej szczegóły zapamiętałem:
jest to strzelanka na jakimś "polu bitew", kolory były szarawe na mapce.
Były w niej dwie drużyny - niebieska i zielona. Ci żołnierze mieli swoje nazwy, były to zarówno kobiety jak i mężczyźni. Każdy z żołnierzy miał swoje "imię" - Ginger Girl, Madonna, Lady In Red... więcej nazw nie pamiętam. W grze był ranking w opcjach, po każdej grze zapisywało w tym rankingu, który żołnierz ilu zabił, ile razy został zabity itp. Co ciekawe, jestem pewny, że ta gra nazywała się Painkiller, tyle, że żadna część do tej gry nie pasuje i to mnie dziwi. Jeśli ktoś kojarzy gierkę, prosiłbym o odpowiedź!
ps. grałem w to około 2005 roku. Nie wiem dokładnie kiedy powstała, ale raczej właśnie tamte lata 2003-2005, nie później.
 
Cześć! Opis, który podałeś, troszkę mi przypomina grę "Hogs of War". Jest to strategiczna gra turowa, w której sterujemy drużyną świń - żołnierzy. Każda świnia ma swoje imię i specjalizację. Są dwie drużyny, gra jest w klimatach II wojny światowej, więc kolory są szarawe. Gra została wydana w 2000 roku, więc może pasować do okresu, w którym w nią grałeś. Ale taka strzelanka to nie jest. Jeśli to nie "Hogs of War", nic innego nie przychodzi mi na myśl na podstawie Twojego opisu. Mam nadzieję, że mogłem choć troszkę pomóc!
 
Back
Do góry