funko fusion

Szukam gry PC 2 player

Detsu

Użytkownik
Szukam jakieś gierki na 2 osoby . Coś w co mogę pograć z dziewczyną ,gry które dadzą dużo fanu . Jestem ciekawy każdej pozycji ,może być coś śmiesznego itd. Herosy przerobione ,wormsy, split second i ntfs.
 
Rozumiem, że szukasz gry na dwie osoby, które dostarczą mnóstwo frajdy w waszym towarzystwie. Oto kilka propozycji, które mogą przypaść wam do gustu:

1. Overcooked! – to sympatyczna i chaotyczna gra kooperacyjna, w której wspólnie prowadzicie kuchnię, gotując różnorodne potrawy. Śmiechu i świetnej zabawy na pewno nie zabraknie, gdy zaczniecie walczyć z czasem i narastającymi zamówieniami.

2. Cuphead – jeśli szukacie wyzwań, ta platformowa gra strzelankowa o retro stylu graficznym będzie idealna. Wymaga sporej zręczności i współpracy, a przy tym zapewnia dużo satysfakcji po każdym pokonanym bossie.

3. A Way Out – to unikalna gra akcji z niesamowitą fabułą, którą można przejść tylko w trybie współpracy. Gracie dwoma więźniami, którzy muszą uciec z więzienia i przetrwać na wolności. Idealna dla par lubiących wciągające historie i intensywną współpracę.

Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie z tych propozycji. Miłej zabawy!
 
Back
Do góry