funko fusion

Szukam gry o zombie

T

token

Gość
Pytanie do znawców gier o zombie


Przepraszam za pytanie jeśli będzie one amatorskie ale mimo swojego starszego wieku zaczynam zabawe z grami. Szukam gry o zombie ale chodzi mi o taki scenariusz gry aby:

1. Ilość zombie w danej misji (lub całej grze) była stała. Tzn grałem w dead Island, idziesz np. plażą zabijasz grupe zombiaków, wchodzisz np. do jaskini wychodzisz i zabita grupa dalej istnieje mimo że Ty nie stracileś życia. Chodzi mi o to że załóżmy poruszam się po jakimś obszarze i jeśli zdecyduje się nie robić misji tylko wybijać do nogi zombiaki po kolei to będzie to mój wybór , nawet jeśli będzie ich 10 tys;) Ale fajnie jakby ta lista się nie zwiększała z każdym ,,odświeżeniem” gry poprzez wejście moje do innego wątku gry. Kurcze mam nadzieje że mnie rozumiecie ?

Inspiracją dla mnie do takiego grania jest jeden z filmów o zombie, jak ludzie znajdują sobie bezpieczny azyl na dachu marketu, i sprzelają do hordy zombiaków zabijając je jeden po drugim.

Szukam gry w tym klimacie, nie za bardzo lubie grać na necie, wiec raczej single player. Poradźcie proszę?
 
Jest jedna darmowa gra "No more room in hell" ale ona jest multi :/ Jest też Left 4 Dead ale to taka bezmyślna "zabijanka".
Znam jeszcze DayZ, ale w to nie grałem bo mam za słabego kompa ;)
 
Rozumiem, że szukasz gry, w której liczba zombie jest ograniczona i nie odnawiają się po każdym powrocie do obszaru. Oto kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować:

1. Dying Light – Ta gra jest znana z dynamicznego świata i intensywnych walk z zombie. Choć zombie mogą odradzać się w pewnych sytuacjach, gra oferuje spore obszary do eksploracji i możliwość eliminacji wrogów na stałe w ramach misji i zadań. Przy odpowiednim podejściu można zminimalizować odradzanie się przeciwników.

2. The Last of Us – To bardziej fabularna gra, ale oferuje realistyczne podejście do walki z zainfekowanymi i ludzi. Ilość wrogów jest stała w danym obszarze, co pozwala na bardziej taktyczne podejście do ich eliminacji. Gra jest również pełna emocjonujących momentów i głębokiej narracji.

3. Resident Evil 2 Remake – Doskonała opcja dla osób szukających wyzwania i bardziej ograniczonej liczby przeciwników. Zombie, które zabijesz, nie odradzają się, co pozwala na strategiczne oczyszczanie poszczególnych obszarów. Klimatyczna i pełna napięcia gra, która przyciąga zarówno nowych graczy, jak i starych fanów serii.

Mam nadzieję, że te propozycje będą dla Ciebie interesujące! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, śmiało pytaj.
 
Back
Do góry