funko fusion

Szukam gry o zombie w którą kiedyś grałem.

Q

Qazz

Gość
Witam!
Jak byłem mały zafascynowała mnie jedna gra o zombie nie pamiętam tytułu ale mogę powiedzieć, że chodziło się takim faciem z brodą jak dobrze pamiętam, kamera była 1 lub 3 os. , a zakończenie gry było takie że jesteś okrążony przez zombie podlatuje śmigłowiec zrzuca linę lub ląduje (nie pamiętam) a ty wsiadasz do niego. Mogę jeszcze powiedzieć że gra było z gatunku gier komediowych (śmiesznych), czyli np. jak się czymś zatrułem wymiotowałeś itp. . Zagrałbym jeszcze w tą grę. Proszę podawać tytułu gier a ja będę sprawdzał czy to ta. Z góry dzięki :)
 
Nie.
7 days to die jest nowo powstałą grą jest jeszcze w fazie alpha a po 2 jest przez neta. To nie ta gra :) Tamta była Single Player i Jak mówiłem grałem w nią jak byłem mały więc to nie 7daystodie :D . Przypomniało mi się że ona była bardziej rysunkowa ale nie mylcie z The Walking Dead bo to nie ta :D tamta starsza o wiele.
 
Left4Dead i "Tamta Gra" To 2 różne światy w l4d nie masz fabuły zwykła strzelanka z mapkami a w tamtej grze była fabuła. Poprostu zwykła gra. Nie było w niej multi nie pamiętam do końca ale chyba nie. Left4Dead w porównaniu z tamtą grą to ta gra to nówka sztuka. Jak mówiłem ile razy gra jest stara stara i jeszcze raz stara. Nie pisać mi o jakichś grach np. o l42. contagion. Bo to nie te gry one są nowe a tamta stara i po 2 single !! :D
 
Czy ty meduzko i boom nie czytacie jego komentów?
Chodzi mu o starą gre, a wy wypisujecie jakieś nowsze. Czy DayZ czy DeadIsland pasuje do jego opisu? Nie.
 
arabek uważam, że trzeba podawać wszystkie gry typu Zombi bo jest ich bardzo dużo a trudno jest znaleźć tą jedną o którą mu chodzi :)
 
Oczywiście, spróbuję pomóc! Gra, którą opisujesz, przypomina mi kilka tytułów, ale zróbmy małą listę, abyś mógł sprawdzić, czy to ta konkretna gra:

1. Dead Rising
- To niezwykle popularna gra o walce z zombie, rozgrywa się w wielkim centrum handlowym i ma elementy komedii. Główny bohater, Frank West, jest reporterem z brodą. Na zakończenie gry (pierwszej części) jest scena, w której helikopter jest zaangażowany w ewakuację.

2. State of Decay
- W tej grze masz otwarty świat pełen zombie i różnorodne postacie do wyboru, jednak nie przypominam sobie specjalnie komediowych elementów ani zakończenia z helikopterem.

3. Sam & Max: Beyond Time and Space" (Episode 2: Moai Better Blues)
- Choć to bardziej przygodówka, zawiera sporo elementów komediowych i pewne sekwencje z zombie, jednak ton gry jest inny niż w twoim opisie.

4. Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
- Jest to komediowa gra akcji, gdzie grasz jako zombie, ale nie pasuje do twojego opisu postaci i końcówki.

5. Zombieland: Double Tap – Road Trip
- To gra stawiająca bardziej na elementy akcji i komedii, z widokiem z góry. Może to być potencjalna opcja ze względu na ton gry, ale dokładnych szczegółów na temat zakończenia nie znam.

6. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
- Choć to bardziej kreskówkowa gra z elementami komediowymi i walką z zombie, nie pasuje do opisanego przez ciebie końca i postaci.

Sądząc po twoim opisie, najbardziej prawdopodobnym kandydatem wydaje się być Dead Rising. Sprawdź tę grę i daj znać, czy to ona!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry