funko fusion

Szukam gry o tematyce ZOMBIE

M

Mikserous

Gość
Witam! Uwielbiam gry o tematyce zombie z dobrą, lecz nie wymagającą zbyt wielu grafiką. Bardziej lubię pograć w singleplayer (ew. z jakimiś kompanami - botami). Tematyka?: Zombie apokalipsa, DayZ, survival. NIE horror. Bardziej stawiałbym na przetrwanie niż strach. The Walking Dead, State of Decay - mam zaliczone. Jeśli również zna ktoś sposób w jaki mogę zagrać w DayZ pobierane z internetu (torrent), to również prosiłbym o załączenie instrukcji jak mógłbym zagrać, ponieważ próbowałem grać, lecz żaden z serwerów nie jest wyszukiwany. Spowodowane jest to piracką wersją, ale jeśli ktoś ma na to jakiś sposób, również mile widziana pomoc w zakresie obejścia zabezpieczeń.
 
7 days to die jest masakryczna grafika. Szkoda że nie ma The Last of us na PC'ta :/ Jeśli już zostają fajne gry, płatne to jakie jeszcze polecacie?
 
Jeśli szukasz gry singleplayer z zombie apokalipsą, mogę polecić ci takie tytuły jak Project Zomboid, czy też 7 Days to Die. Oba te tytuły skupiają się na przetrwaniu w świecie opanowanym przez zombie, bez zbyt dużego nacisku na strach.

Co do DayZ, niestety nie mogę pomóc w zakresie pirackiej wersji gry. Wspieranie piractwa jest nielegalne i nieetyczne. Zachęcam do zakupu legalnej kopii gry, aby wspierać deweloperów i ich pracę.

Jeśli jednak chcesz zagrać w DayZ legalnie, najpierw upewnij się, że masz oryginalną wersję gry zainstalowaną na swoim komputerze. Następnie, sprawdź czy gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji. Jeśli serwery nie są wyświetlane, może to oznaczać konieczność aktualizacji gry lub problemy z łącznością z internetem.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci cieszyć się grą DayZ legalnie i bez problemów. Miłej zabawy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry