funko fusion

Szukam gry o dobrym klimacie

  • Thread starter Thread starter hubert231
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
H

hubert231

Gość
Na wstępnie przepraszam za tak długi tekst i dziękuje tym, którzy chcieli to wszystko przeczytać :) Liczę, że ktoś rozumie o co biega i dobierze mi jakąś grę.
1.Szukam gry bardzo "klimatycznej"-tak jak w np. Two Worlds czuć klimat rycerzy lub tak jak w Medal of Honor czuć klimat wojny i żołnierzy.
2.Nie mam ulubionego gatunku lecz proszę nie podawać gier platformowych, strategicznych, zręcznościowych i sportowych. Najlepiej jakieś cRPG, FPS, Przygodowe lub mieszanki.
3.Trudno powiedzieć czego szukam dlatego napiszę, że najlepszymi grami w jakie grałem to:
-Gothic 1(z modem Mroczne tajemnice) Gothic 2: Noc Kruka (z modami: Returning, Złote Wrota, Global mod)-TOP 1
-Far Cry 1-TOP 2
-Two Worlds
-Sacrifice-staroć, który nigdy się nie nudzi
-James Bond Nightfire-mistrzowskie misje
-Sea Dogs 2-nie do opisania klimat
4.Chcę żeby gra była popularna, bo lubię potem na różnych forach popisać z graczami o grze oraz korzystać z modów (rzadko do mało popularnych gier są mody).
5.Nie podawać: gta, diablo, fifa, TES, medal of honor, call of duty, stalkerów, falloutów, Sacredów, serii heroes
6.Nie chcę gry Multiplayer (w każdej grze multiplayer są albo boty albo trzeba inwestować setki złotych zamiast na normalna grę wydać np. 50 zł)
7.Musi mieć albo wielką, fantastyczną fabułę (to bardziej do cRPG) lub żeby szło się cały czas do przodu tak jak w Far Cry (nie podoba mi się np. gra STALKER, bo tam strzelankę połączono z RPG).
8.Gra na dłuższy czas.
9.Żeby działała na moim wraku :(
ADM Semprom™ Processor 2500+ 1.4 GHz, 2.1GB ,RAM NVIDIA GeForce 7600 GT, windows 7

Dodatkowo mam spór między grami: mafia 1 vs mafia 2 (nie podoba mi się w serii mafia widok postaci-wolałbym żeby ta gra była z kamerą First Person. bo w końcu chyba będę strzelać a nie z mieczem biegać) vs Gothic 3+najnowszy patch do niego (nie wiem czy warto z moim kompem ogarniać Gothic 3).

Chcę żeby odpowiedź wyglądała tak:
1.Gra jaką mi proponujesz
2.Która gra najlepsza z "mojego sporu".
3.Czy ten Gothic 3 mi pójdzie czy jednak nie warto kupować.

Oczywiście liczę na starsze gierki, a nie że będziecie podawać coś nowego i pisać, ze na najniższych może pójdzie.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry