funko fusion

Szukam gry- nie pamiętam tytułu.

T

Tilvcia

Gość
Hej!
Od kilku dni chodzi mi taka gra po głowie, którą chyba miałam na płycie ale nie wiem gdzie się teraz podziała.
A więc- kojarzę dwie postacie, którymi można było walczyć/kierować (dziewczyna i chłopak-CHYBA rodzeństwo). W ich wiosce coś się zdarzyło. Kierowało się jedna postacią ale chyba można było się zmienić zależnie od zadania. Chłopakiem kojarzę takie zadanie z placem treningowym, chyba trzeba było coś pokonać. Kojarzę też zadanie z kopułą, która właśnie pojawiła się przy ich wiosce i tam w środku skakało się po skałach (generalnie nie lubiłam tego zadania) z jakimiś przeszkodami. Kojarzę też coś z ściętymi drzewami.
Kojarzą mi się imiona Max i Ewa/Ela, ale nic takiego nie znalazłam. Wgl te postacie miały taka trochę inna kreskę, kojarzę jak oni wyglądali ale nie wiem do czego ich przypasować.

Nie zdziwię się jak nikt nie skojarzy i mi nie pomoże ale liczę może jednak na kogoś !
 
Hej!

Twoje wspomnienia o grze wydają się dość szczegółowe, więc spróbuję pomóc. Gra, którą opisujesz, mogła być jedną z wielu przygodowych gier, w których występuje rodzeństwo. Dwie znane gry, które mogą pasować do twojego opisu, to:

1. Beyond Good & Evil - Choć tutaj nie ma rodzeństwa, tylko główna bohaterka Jade i jej przyjaciel Pey'j, sama przygoda może przypominać to, co opisałaś. Jest tam sporo zadań pobocznych i platformowych elementów.

2. Alone in the Dark 4: The New Nightmare - W tej grze mamy dwie grywalne postacie (Edward Carnby i Aline Cedrac), którzy odkrywają tajemniczą wyspę. Gra ma elementy walki, badania oraz trochę starszą grafikę, która może przypominać "inną kreskę".

Sprawdź, czy któryś z tych tytułów pasuje do twoich wspomnień. Jeśli nie, opisz więcej szczegółów, które mogą pomóc w zawężeniu poszukiwań. Może jakiś element fabuły, konkretne przedmioty, które zdobywałeś/aś lub inne postacie, które się pojawiały?

Mam nadzieję, że to pomoże!
 
Back
Do góry