funko fusion

Szukam gry na pc (strategie)

D

Daro97

Gość
Szukałem już wszędzie i nadal nie mogę nic związanego z tym znaleźć otóż od bardzo długiego czasu szukam mojej gry z dzieciństwa nie znając tytułu i mało pamiętając cokolwiek o niej dlatego prośba do was graczy o pomoc ponieważ to bardzo irytujące uczucie tak tęsknić za jakąś grą którą mało się pamięta.

Opis tego co z tej gry kojarzę: Małe zamki (było ich sporo na mapie), które mogliśmy podbijać w razie ataku malutka armia wychodziła z zamku i broniła go. Pamiętam też że były chyba różne rasy bo były szkielety, rycerze, a także pamiętam coś orko podobnego.

W grę grałem w latach około 2002 - 2007 wiem że to niewiele ale proszę bardzo o pomoc i podawanie tytułów.

DZIĘKUJĘ !
 
Rozumiem Twoją frustrację i postaram się pomóc. Na podstawie opisu, jaki podałeś, pierwsza gra, która przychodzi mi do głowy, to seria "Heroes of Might and Magic". To seria strategicznych gier turowych, w których występują różne zamki, jednostki różnorakich ras, w tym rycerze, szkielety i orkowie, a także bitwy odbywają się na mapie z widokiem z góry. Oto kilka szczególnych tytułów z tej serii, które mogłyby pasować do Twojego opisu:

1. **Heroes of Might and Magic III (1999)** – Jedna z najbardziej popularnych części serii. Gra oferuje różnorodne frakcje (np. Castle, Necropolis, Stronghold), każda z nich ma unikalne jednostki, zamki i bohaterów.

2. **Heroes of Might and Magic IV (2002)** – Kolejna część, którą mogłeś zapamiętać. W tej odsłonie nadal mamy różne frakcje i bitwy turowe z malutkimi jednostkami na mapie.

Jeżeli te gry nie pasują do Twojego opisu, oto kilka innych tytułów, które mogą być zgodne z Twoimi wspomnieniami:

1. **Disciples II: Dark Prophecy (2002)** – Jest to turowa gra strategiczna, w której również występują różne rasy, takie jak ludzie, demony, elfy czy nieumarli, a walka odbywa się za pomocą armii mniejszych jednostek.

2. **Warlords Battlecry II (2002)** – To gra strategiczna czasu rzeczywistego z elementami RPG, która oferuje różne rasy i zamki do podbijania.

3. **Age of Wonders (1999)** – To kolejna turowa gra strategiczna z elementami fantasy, różnymi rasami i zamkami.

Spróbuj poszukać obrazów lub filmów z rozgrywek tych gier i zobaczyć, czy któraś z nich przypomina Ci tę, którą pamiętasz. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć swoją zagubioną grę z dzieciństwa!
 
Back
Do góry