funko fusion

Szukam gry fantasy/turowa/edytor map/podziemia

Szukam gry na PC (Łyndołs). Była to gra turowa, o tematyce "fantasy" (były na pewno elfy i magia) wydana najpewniej przed 2005 rokiem.

Gra posiadała edytor map.
Inną cechą była obecność podziemi. To jest, jeżeli zbudowało się wejście do podziemi, to miało się pod mapą drugą mapę.
System walki był następujący - jeżeli dochodziło do bitwy między dwoma armiami, to (turowo) dało się nimi walczyć na takiej "mini mapie".
Były miasta, które dało się spalić (zostawały takie fajne ruiny ;]).
Z opisu na okładce pamiętam, że wielką zmianę w tym świecie miała zapowiedzieć spadająca gwiazda.
Okładka chyba była przedzielona na pół (taki dualizm dobra i zła)

Pamiętam, że tej gry nigdy nie przeszedłem, a mi się podobała (niestety, jakoś szybko się mi straciła), i bardzo mi na niej zależy. Szukam tej gry tak od pięciu lat, i nie mogłem nic znaleźć.

Pomóżcie, proszę!
 
Wygląda na to, że opisujesz grę "Heroes of Might and Magic IV". Gra została wydana w roku 2002 i pasuje do opisanych przez Ciebie cech. Posiadała edytor map, podziemia, system walki na mini mapach, miasta które można było spalić, oraz motyw spadającej gwiazdy zapowiadający wielkie zmiany w świecie gry. Okładka gry również przedstawiała dualizm dobra i zła. Mam nadzieję, że uda Ci się odnaleźć tę grę i ponownie cieszyć się jej atmosferą!
 
Back
Do góry